News - Dziś premiera gry Sonic Colours: Ultimate w wersji pudełkowej

Warszawa, 01.10.2021  Cenega, oficjalny partner firmy SEGA® w Polsce, Czechach, na Węgrzech i na Słowacji, z przyjemnością informuje, że od dziś w sprzedaży dostępna jest edycja pudełkowa gry Sonic Colours: Ultimate. Tytuł ukazał się na konsole PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch w polskiej wersji językowej (napisy).

 

Dołącz do Sonica w pełnej prędkości przygodzie życia! Zły Dr. Eggman zbudował gigantyczny międzygwiezdny park rozrywki z mnóstwem niesamowitych przejażdżek i kolorowych atrakcjami - ale zasila go schwytaną rasą obcych zwaną “Wisps”. 

 

Użyj błyskawicznej szybkości Sonica, aby uwolnić Wispsów i poznać sekrety ich niesamowitych mocy. Poznaj sześć unikalnych, kolorowych światów, z których każdy jest pełen niebezpiecznych wrogów i przeszkód do pokonania. 

 

Teraz z oszałamiającą, ulepszoną grafiką, dodatkowymi funkcjami, nowym trybem gry i ulepszoną rozgrywką - oto Sonic Colours: Ultimate. Sonic zostanie poddany próbie w tej ekscytującej podróży, aby uwolnić Wispy - ale z ich pomocą, a także Twoją, to test, który zda kolorowo!

 

 

Cechy gry: 

 • NON STOP AKCJI - Przyspieszaj do pompującej adrenalinę super prędkości, przemierzaj wymagające światy i manewruj przez niebezpieczne przeszkody. Odmierzaj czas swoich ataków, aby naładować dopalacz i osiągnąć prędkość Super Sonica. 
 • MIĘDZYGWIEZDNY PARK ROZRYWKI - Odkrywaj i przeżywaj przygody we wciągających środowiskach, takich jak Słodka Góra pełna rozkosznych słodyczy lub Aquarium Park pełen morskich żyjątek i niezliczonych basenów - a wszystko to skupione wokół tajemniczego astro-parku rozrywki. 
 • DOŁADOWANIA WISPÓW - Przekształć Sonica, wykorzystując wspaniałą moc obcych Wisps, aby pokonać wrogów i odkryć tajemnice Międzygwiezdnego Parku Rozrywki. Przechodź przez obiekty stałe i odkrywaj alternatywne ścieżki za pomocą nowego Jadeitowego Ducha Wisp. 
 • LEPIEJ NIŻ KIEDYKOWIEK - Kompatybilna z konsolami nowej generacji i teraz bardziej kolorowa niż kiedykolwiek, z ulepszoną oprawą wizualną i grafiką (4K na PS4 i XB1), superpłynnymi 60 klatkami na sekundę na PS4 i XB1, dopracowanym sterowaniem i wiele więcej!
  • Aktualizacja do HD - 60 klatek na sekundę, poprawione oświetlenie, polepszona grafika i rodzielczość 4K,
  • Tokeny & kustomizacja - Zbieraj i używaj specjalne tokeny, by odblokować polepszenia, aury i rękawice dla Sonica,
  • Modyfikiwalne sterowanie - Zmieniaj sterowanie by znaleźć idealny styl gry,
  • Ratunek Tailsa - Znajdź punkt Tailsa, by powrócić do bezpieczeństwa, jeśli znajdziesz się w opałach,
  • Znajdź 100 pierścieni - Uzbieraj 100 pierścini, by uzyskać tymczasową nieśmiertelność i tymczasowy boost do wyniku po każdym poziomie,
  • Muzyka - w pełni zremiksowany soundtrack dodający klimatu twej drodze do zakończenie złowieszczego planu Dr. Eggmana.  

 

TRYB RYWALIZACJI Wystaw swoje umiejętności na próbę i zmierz się z Metal Soniciem. Bij rekordy i wygrywaj, aby odblokować nagrody. 01.10.2021
 


powrót
 
 
 
 

Nadchodzące tytuły

 
 

Najnowsze tytuły