News - Dziś premiera gry One Punch Man: A Hero Nobody Knows

Warszawa, 28.02.2020  Cenega, oficjalny partner firmy BANDAI NAMCO Entertainment Europe, w Polsce, Czechach, na Słowacji oraz na Węgrzech, z przyjemnością informuje, że od dziś, 28 lutego, w sprzedaży dostępna jest bijatyka oparta na popularnej mandze oraz anime – One Punch Man: A Hero Nobody Knows. Tytuł ukazał się na konsole PlayStation®4 oraz Xbox One w podwójnej – japońsko-angielskiej – wersji językowej.

Zobacz zwiastun premierowy gry tutaj: https://youtu.be/Caqy31bdG6A

Oto wyłania się nowy bohater…

W świecie pełnym bohaterów brakuje tylko jednego herosa – CIEBIE! 

W grze One Punch Man: A Hero Nobody Knows to ty jesteś bohaterem, którego potrzebuje świat! Pod okiem Saitamy, najsilniejszego bohatera we wszechświecie, oraz Genosa, jego wiernego ucznia, zostaniesz poddany najbardziej rygorystycznemu i wymagającemu treningowi, aby stać się super-potężnym bohaterem!

W pierwszej grze osadzonej w świecie One Punch Man stawisz czoła znajomym już bohaterom i złoczyńcom, popracujesz nad technikami walki oraz umiejętnościami, a także zmierzysz z graczami z całego świata, żeby pokazać, kto tu rządzi!

Cechy gry One Punch Man: A Hero Nobody Knows

  • Pierwsza gra w świecie One Punch Man! Doświadcz świata z One Punch Man w zupełnie inny sposób! Zanurz się w tej bijatyce, pełnej uwielbianych postaci z sezonu pierwszego One Punch Man! Wciel się w swojego ulubionego bohatera – albo stań się nim!
  • TY jesteś bohaterem! Trenuj pod uważnym okiem Saitamy i Genosa aby stać się jednym z potężniejszych bohaterów w świecie One Punch Man – udowodnij, jaka moc w tobie drzemie, mierząc się i pokonując samego Saitamę!   
  • Dynamiczna walka! Dynamiczne starcia 3x3 z mnóstwem „wydarzeń” w trakcie, takich jak meteoryty, giganci, inni bohaterowie oraz wiele więcej! Przeżyj do momentu, aż przybędą twoi towarzysze i pomogą ci pokonać wrogów!
 

Grę One Punch Man: A Hero Nobody Knows zamówisz w wybranych sklepach internetowych, m.in.:28.02.2020
 


powrót
 
 
 
 

Nadchodzące tytuły

 
 

Najnowsze tytuły