News - Dziś premiera gry My Little Pony: Przygoda w Zatoce Grzyw

Warszawa, 27.05.2022 – Cenega, partner firmy Bandai Namco Entertainment Europe informuje, że powstała we współpracy z Hasbro gra My Little Pony: Przygoda w Zatoce Grzyw firmy Outright Games, wiodącego wydawcy przyjaznej rodzinie rozrywki interaktywnej, od dziś dostępna jest w sprzedaży. Pierwsza od pięciu lat gra My Little Pony na konsole oznacza powrót jednej z najbardziej lubianych serii rozrywkowych do gier wideo i przedstawia najnowsze pokolenie kucyków zupełnie nowej grupie fanów. Odkryj zaczarowany świat Equestrii wraz z Sunny i jej przyjaciółmi w tej nowej przygodzie pełnej przyjaźni i magii, dostępnej już teraz w pudełkowej wersji na Nintendo Switch, PlayStation 4 oraz Xbox One. Jeszcze w tym roku posiadacze konsol Xbox i PlayStation 4 otrzymają darmowe aktualizacje do wersji next gen. Gra My Little Pony: Przygoda w Zatoce Grzyw dostępna jest w polskiej wersji z dubbingiem!

 

 

Obejrzyj zwiastun premierowy: https://www.youtube.com/watch?v=30ejciPcZLU

 

 

Przygotowania do świętowania w Zatoce Grzyw idą pełną parą. Jednak jeden kucyk chce zepsuć imprezę! Dołącz do żądnej przygód Sunny, miłego Hitcha, kreatywnej Izzy, odważnej Zipp i pewnej siebie Pipp, którzy próbują opanować sytuację i zorganizować najlepszy festiwal w historii!

 

 

Wciel się w postać Sunny i wykorzystaj jej magiczne moce, aby wykonać zadania i wyzwania, korzystając ze specjalnych, odblokowywanych umiejętności kucyków, aby latać, skakać i jeździć na łyżwach po fantastycznym świecie Equestrii. Po drodze dostosuj Sunny do swoich potrzeb dzięki nowym ubraniom i akcesoriom, aby wyglądała jak najlepiej na wielki dzień w Zatoce Grzyw!

 

 

A zabawa na tym się nie kończy! Zaproś przyjaciół na imprezę wieloosobową z pięcioma minigrami, w których gracze mogą urządzić pokaz mody, zaganiać króliczki i wiele więcej. 

 

 

Terry Malham - dyrektor generalny Outright Games, powiedział: „Jesteśmy zachwyceni, że gra My Little Pony: Przygoda w Zatoce Grzyw wreszcie się ukazała. Jesteśmy niezmiernie zadowoleni ze współpracy z naszym wieloletnim partnerem, firmą Hasbro, dzięki której po raz pierwszy od pięciu lat przenieśliśmy nową generację kucyków i magiczny świat Equestrii z ekranów telewizorów na konsole. Gra jest pełna wszystkiego, co fani kochają w tej serii: przyjaźni, kolorowej magii i przygód. Mamy nadzieję, że grając w nią wszyscy będą się świetnie bawić!”

 

 

Eugene Evans - starszy wiceprezes ds. rozwoju i licencji cyfrowych Hasbro, powiedział „Świetnie było zobaczyć te wspaniałe postacie i czarujący świat Equestrii uchwycone w grze wideo przez naszych przyjaciół z Outright Games. Nie możemy się doczekać, aż jeszcze więcej fanów przeżyje przygody i magię My Little Pony wraz z piątą generacją kucyków”.

 

 

Od premiery zabawek w 1983 roku, MY LITTLE PONY przekształciło się z kultowej linii zabawek w światową markę rozrywkową. We wrześniu 2021 roku na Netflixie pojawił się film MY LITTLE PONY: NOWE POKOLENIE, który przedstawił nową generację kucyków nowemu pokoleniu dzieci. Ten pełnometrażowy film stał się numerem jeden wśród filmów dla dzieci w momencie premiery i został wyróżniony znakiem jakości Common Sense Media Seal for Families. Film zapoczątkował nową erę dla marki, skupiając się na inspirowaniu współczesnych dzieci do odkrywania, wyrażania i celebrowania tego, co czyni je wyjątkowymi. Nowa generacja kucyków ma swoją własną linię zabawek i licencjonowanych produktów konsumenckich w wielu kategoriach, a w 2022 roku pojawi się wiele innych materiałów. Serial MY LITTLE PONY był emitowany w prawie 200 krajach, wyprodukowano ponad 350 odcinków i trzy filmy pełnometrażowe.27.05.2022
 


powrót
 
 
 
 

Nadchodzące tytuły

 
 

Najnowsze tytuły