News - Dziś premiera gry Kangurek Kao

Warszawa, 27.05.2022 Cenega, oficjalny partner Tate Multimedia, w Polsce, Czechach, na Słowacji oraz na Węgrzech z przyjemnością informuje, że od dziś w sprzedaży dostępna jest gra Kangurek Kao. Tytuł ukazał się na konsole PS5, PS4, Xbox Series X, Xbox One, Nintendo Switch oraz PC w pełnej polskiej wersji językowej z dubbingiem.

 

 

Premierowy zwiastun gry dostępny jest pod tym linkiem:

 

https://youtu.be/OBQfWlGOzKc

 

 

Gracze, którzy zagrają w Kangurka Kao przeżyją razem z nim jego największą przygodę. Nasz ulubiony kangur wyruszy w podróż, aby odnaleźć swoją zaginioną siostrę i rozwiązać zagadkę, co stało się z jego dawno zaginionym ojcem.

 

 

W grze Kangurek Kao zakłada swoje słynne magiczne rękawice bokserskie i przemierza świat, stawiając czoła słynnym mistrzom walki, którzy znajdują się pod wpływem niepokojącej, mrocznej mocy.

 

 

Przedzierając się przez kolejnych przeciwników, Kao będzie podróżował po kolorowym i tętniącym życiem świecie, pełnym aktywności i wizualnego uroku. Za pięknym krajobrazem kryje się jednak zupełnie inny świat, pełen zagadek, niekontrolowanej mocy i chaosu, znany lepiej jako Wieczny Świat. Jego najskrytsze tajemnice są teraz w rękach Kao, dając mu zupełnie nowe moce... ale jakim kosztem?

 

 

"Dziś jest dzień, w którym ludzie będą mogli wreszcie wziąć w swoje ręce Kangura Kao - pod warunkiem, że najpierw zdejmą rękawice bokserskie" - mówi Kaja Borowko, szefowa studia. "To zupełnie nowa przygoda, która oddaje hołd poprzednim odsłonom Kao, jednocześnie oferując świeże spojrzenie na platformówkę 3D, które docenią także nowi gracze. Ta produkcja to całkowity restart dla Kao. Niesamowite, że w końcu możemy wypuścić tę grę na rynek!".

 

 

Oryginalna seria Kangurka Kao sprzedała się łącznie w ponad 700 000 egzemplarzy na całym świecie, a cztery gry z serii zostały wydane na PC, PlayStation 2, PSP, Nintendo GameCube, Xbox, Game Boy Advance i SEGA Dreamcast.

 

 

Kangurek Kao to:

  • Piękne, zróżnicowane światy, pełne sekretów
  • Wciągająca i zabawna rozgrywka dla wszystkich grup wiekowych - przyjazna dla rodzin, ale także dla zapalonych graczy
  • Magiczne rękawice pełne mocy
  • Kao - bezczelny, odważny i zadziorny kangur, który wyrusza w podróż zmieniającą jego życie
  • Wciągająca historia wypełniona fascynującymi postaciami
  • Wymagająca walka, w tym wyjątkowe bitwy z bossami
  • Mnóstwo przedmiotów do zebrania

 

 

Do sprzedaży trafiły także puzzle z grafiką z gry najnowszej gry - Kangurek Kao: Kao is back! Wyjątkowo barwne i piękne puzzle składające się ze 160 elementów to wyraz miłości do złotej ery trójwymiarowych platformówek i do klasycznych puzzli! Po ułożeniu powstanie obrazek o wymiarach 41 x 27,5 cm, a dodatkowo w pudełku znajdziesz mini plakat.

 

Puzzle Kangurek Kao: Kao is back możesz kupić m.in. na: x-kom, Konsole i Gry, Muve, Mobisoft, Gamefinity, 3 kropki

 

 

Więcej informacji o grze dostępnych jest na stronie: https://kangurekkao.cenega.pl/27.05.2022
 


powrót
 
 
 
 

Nadchodzące tytuły

 
 

Najnowsze tytuły