News - Dziś premiera gry Guilty Gear -Strive-

Warszawa, 11.06.2020Cenega, oficjalny partner firmy BANDAI NAMCO Entertainment Europe, w Polsce, Czechach, na Słowacji oraz na Węgrzech, z przyjemnością informuje, że do sprzedaży trafiła bijatyka 2.5D – Guilty Gear™ -Strive-. Tytuł ukazał się się na konsole PlayStation®4 oraz PlayStation®5 w japońskiej (dubbing) i angielskiej (dubbing i napisy) wersji językowej.

 

Zobacz zwiastun ogłaszający grę: https://youtu.be/b5DQpbyofjY

 

Całkowicie nowa odsłona serii Guilty Gear™, zaprojektowana z myślą o wszystkich graczach i fanach gier z gatunku bijatyk.

 

Trójwymiarowa grafika może przypominać ręcznie rysowane anime (2.5D) – efekt został osiągnięty poprzez użycie wysokiej jakości techniki animacji, za którą była chwalona seria Guilty Gear Xrd.

 

Pełne uroku postacie, znane fanom serii, zostały zaprojektowane na nowo. W grze pojawi się również wiele nowych bohaterów.

 

Rozgrywka została przeprojektowana w stosunku do poprzednich części serii. System walki w grze jest przystępny dla nowych graczy.

 

Na ścieżkę dźwiękową składa się wiele rockowych utworów, skomponowanych przez Daisuke Ishiwatariego, a sam tryb fabularny jest dłuższy niż film i został zaprojektowany z myślą nie tylko o fanach serii Guilty Gear, ale również o fanach anime.

 

 

Cechy gry Guilty Gear™ -Strive-:

  • Pełne charyzmy postacie. Dotychczasowi bohaterowie zostali zaprojektowani na nowo. W grze pojawią się również nowe postacie.
  • Łatwy do opanowania system walki.
  • Muzyka w tle oraz utwory wokalne skomponowane przez Daisuke Ishiwatari sprawią, że każda walka będzie epicka. Większość utworów jest całkowicie nowych.
  • Wiele różnych trybów rozgrywki, w tym tryb kampanii.
  • Cykl życia gry – zaplanowane jest systematyczne dodawanie nowych postaci poprzez dodatki DLC

 

Grę Guilty Gear™ -Strive- zamówisz w dobrych sklepach internetowych z grami, m.in.:

 11.06.2021
 


powrót
 
 
 
 

Nadchodzące tytuły

 
 

Najnowsze tytuły