News - Dziś premiera gry Gigantozaur

Warszawa, 29.05.2020Cenega, oficjalny partner firmy BANDAI NAMCO Entertainment Europe, w Polsce, Czechach, na Słowacji oraz na Węgrzech, z przyjemnością informuje, od dziś w sprzedaży dostępna jest fizyczna wersja przygodowo-wyścigowej gry dla najmłodszych – Gigantozaur: Gra. Tytuł ukazał się na konsole PlayStation®4, Xbox One oraz Nintendo Switch w polskiej (lektor) wersji językowej. Gra oparta jest m.in. na popularnej animacji w Polsce dostępnej na kanale TVP ABC.

 

Zobacz zwiastun premierowy gry: https://youtu.be/Hw3JRKZ0o3c

 

Dowiedz się więcej na temat gry, odwiedzając stronę https://gigantozaur.cenega.pl/

Badaj prehistoryczny świat Gigantozaura i ścigaj się w nim. Ta pełna dinozaurów opowieść Disneya to trochę wyprawa na ratunek świata, trochę superwyścig, a w sumie – wspaniała zabawa!

 

 

Czupur, Miłka, Rudzia i Dudek mają potworne problemy – takie jak meteor, który zablokował wulkan Gigantozaura! Tylko Ty i Twoi prehistoryczni przyjaciele macie dość odwagi, aby rozwiązać zagadki i przyjść z pomocą – ale nie obejdzie się też bez mocy Gigantozaura! Każda opowieść kończy się startem w superwyścigu do następnej strefy. Będziesz najdzikszym podróżnikiem czy najszybszym zawodnikiem?

 

 

Cechy gry Gigantozaur:

 

  • Śmiało prowadź swoją drużynę – Czupur, Miłka, Rudzia i Dudek czekają – dołącz do swoich przyjaciół – dinozaurów, aby wraz nimi pomóc Gigantozaurowi i uniknąć wymarcia.
  • Wyścigi dinozaurów – Wskakuj za kierownicę, aby wziąć udział w wielkim wyścigu, dotrzeć do kolejnej strefy przygód i przekonać się, kto jest najszybszy.
  • Graj z innymi – Wraz z trójką znajomych możecie sterować swoim ulubionym dinozaurem i wspólnie przeżywać przygody.
  •  

Grę Gigantozaur możesz zamówić w wybranych sklepach z grami, m.in.:

 

 

 

Patronami medialnymi gry są TVP ABC oraz Multikino.29.05.2020
 


powrót
 
 
 
 

Nadchodzące tytuły

 
 

Najnowsze tytuły