News - Dziś premiera gry Ghostwire: Tokyo

Warszawa, 25.03.2022 - Cenega, oficjalny partner firmy Bethesda Softworks w Polsce, Czechach, na Słowacji oraz na Węgrzech z przyjemnością informuje, że od dziś w sprzedaży dostępna jest gra Ghostwire: Tokyo. Tytuł ukazał się na PlayStation 5 oraz PC w pełnej polskiej wersji językowej z dubbingiem.

 

Premierowy zwiastun gry dostępny jest po tym linkiem: https://youtu.be/YhlEZapu4Yk

 

A tutaj można zobaczyć zwiastun z ocenami: https://youtu.be/AU1ObVq5St8

 

W Ghostwire: Tokyo miasto nawiedziły mordercze siły nadprzyrodzone, a trująca mgła spowodowała zniknięcie mieszkańców Tokio. W tej przygodowej grze akcji musisz opanować mistyczne sztuki eterycznego tkania, starając się jednocześnie pokonać groźnego Hannyę i jego zwolenników, Przybyszów, którzy zawładnęli miastem. Te nadprzyrodzone istoty wędrują po oszałamiającym świecie Ghostwire, tworząc niepowtarzalną atmosferę, która jest wyrazem uwielbienia dla Tokio, jego ciekawostek i sekretów.

 

Ghostwire: Tokyo przeniesie cię do intrygującego świata pełnego postaci z japońskich legend, folkloru oraz opowieści. Historie te były inspiracją dla wielu niezwykłych stworzeń, które można spotkać w grze, nadając Ghostwire prawdziwie tokijski klimat. Przemierzaj stworzoną przez pomysłowe umysły w Tango Gameworks ultranowoczesną przestrzeń Tokio, poznawaj legendarne miejsca i odkrywaj ukryte w mieście tajemnice.

 

Gracze, którzy pragną wejść głębiej w świat Ghostwire, mogą to zrobić dzięki Ghostwire: Tokyo – Preludium. W tej dostępnej bezpłatnie na PS5, PS4 i PC pasjonującej przygodowej powieści wizualnej dołączasz do tajemniczego KK i jego grupy detektywów od zjawisk nadprzyrodzonych, którzy próbują rozwiązać sprawę niezwykłych zniknięć. Ale w trakcie okaże się, że natrafiliście na coś dużo poważniejszego. Wybieraj rozmaite interakcje pomiędzy współpracownikami KK, aby poznać ich historię w tym unikalnym prequelu Ghostwire.

 

Dostępna jest również Edycja Deluxe, która zawiera: 

 

  • Pakiet strojów „Streetwear” 
  • Strój Shinobiego i broń Kunai 
  • Grę Ghostwire: Tokyo 

 

Zamów grę już dziś m.in. w:  Media Expert, RTV Euro AGD, Media Markt, Empik, Neonet, x-kom, grymel.pl, konsoleigry.pl, 3kropki.pl, muve.pl, gamefinity.pl.

 

Więcej informacji i aktualności można znaleźć na naszej oficjalnej witrynie. Zapraszamy do obserwowania nas na Twitterze, Facebooku, Instagramie i YouTube.25.03.2022
 


powrót
 
 
 
 

Nadchodzące tytuły

 
 

Najnowsze tytuły