News - Dziś premiera gry Genesis Alpha One

Warszawa, 29.01.2019 – Cenega, oficjalny partner Sold Out w Polsce, ma przyjemność poinformować, że najnowsza gra Team17 – Genesis Alpha One – pierwszoosobowa strzelanina roguelike w klimacie science-fiction stworzona przez niezależne studio Radiation Blue, jest od dziś dostępna w angielskiej wersji językowej na konsole PlayStation 4 i Xbox One.

Warto podkreślić, że gra oferowana jest w bardzo dobrej cenie.

Zobacz premierowy zwiastun gry TUTAJ.

 

Genesis Alpha One rzucając gracza w role międzygalaktycznego pioniera, łączy trzymającą w napięciu mechanikę gier roguelike z zaawansowaną budową statku kosmicznego i szybką pierwszoosobową akcją znaną ze strzelanin.

W niedalekiej przyszłości spustoszonej przez wojny, skorumpowane reżimy i niszczycielskie zanieczyszczenia, wpływowe korporacje stworzyły program Genesis w celu podjęcia ostatecznej próby ratowania ludzkości.


Jako Kapitan statku kosmicznego Genesis wyruszysz w niezbadaną przestrzeń w ostatecznej misji. Buduj i zarządzaj statkiem kosmicznym, zbadaj galaktykę pod kątem zasobów i interesujących nowych form życia, a także eksperymentuj z DNA i obcymi umiejętnościami podczas klonowania nowych członków załogi. Twój cel: znaleźć nowe domy dla DNA ludzkości i ocalić gatunki przed wyginięciem.

 

Cechy charakterystyczne gry:

 • ROGUELIKE O EPICKIEJ SKALI – Każda podróż w Genesis Alpha One zaczyna się w ogromnej, losowo generowanej galaktyce pełnej przygód i niebezpieczeństw. Odkrywaj nowe planety i pasy asteroid, przeżyj bliskie spotkania pierwszego stopnia z wrogimi kosmitami i przemierzaj najdalsze zakątki kosmosu. Śmierć jest ostateczna: życie każdego członka załogi i każda decyzja ma znaczenie.
 • BUDUJ I ZARZĄDZAJ UNIKALNYM OKRĘTEM KOSMICZNYM – Zaczynając od małego okrętu, budujesz i utrzymujesz międzygalaktyczną arkę, łącząc liczne, możliwe do ulepszenia moduły kosmiczne, takie jak kwatery załogi, warsztaty, hangary, laboratoria klonowania i szklarnie. Dzięki intuicyjnemu menu budowania możesz łatwo łączyć części okrętu, aby dostosować go do własnego stylu gry. Rozwiń własny okręt i zwiedź jego wnętrze z perspektywy pierwszej osoby.
 • WALCZ Z KOSMICZNĄ PLAGĄ – Kosmiczna plaga szybko rozprzestrzenia się po okręcie, zarażając członków załogi. Zniszcz kosmitów, zanim opanują cały okręt i go zniszczą! Możesz opracować szereg broni i środków obrony, które pomogą Ci w walce z kosmicznym zagrożeniem. Używaj wieżyczek, pól siłowych, blasterów laserowych, strzelb, karabinów, granatników, wyrzutni rakiet, miotaczy ognia i kosmicznych broni, aby zniszczyć wrogie formy życia.
 • KLONUJ ZAŁOGĘ I TWÓRZ NOWE FORMY ŻYCIA – W miarę rozwoju okrętu rośnie zapotrzebowanie na załogę. Dzięki rewolucyjnej technologii klonowania twoja załoga będzie rozwijać się, aby sprostać potrzebom okrętu. Pobieraj próbki DNA od kosmitów napotkanych podczas kosmicznych wojaży i łącz je z genami członków załogi, aby zapewnić ludzkości nowe zdolności.
 • ZBIERAJ SUROWCE W KOSMOSIE – Podróż po ogromnym wszechświecie nie będzie możliwa bez zbierania surowców. Musisz wydobywać na planetach pierwiastki takie jak żelazo, miedź, uran i pluton, a następnie przetwarzać je na pokładzie okrętu. Materiały te są niezbędne do budowy nowych modułów, broni, klonów i narzędzi.

 29.01.2019
 


powrót
 
 
 
 

Nadchodzące tytuły

 
 

Najnowsze tytuły

 • Rage 2 Akcja
   
  PC
   
  zamów
   
   
   
 • Rage 2 Akcja
   
  Xbox One
   
  zamów
   
   
   
 • Rage 2 Akcja
   
  Playstation 4
   
  zamów