News - Dziś premiera gry Ben 10: Wyprawa po moc!

Warszawa, 09.10.2020  Cenega, oficjalny partner firmy BANDAI NAMCO Entertainment Europe, w Polsce, Czechach, na Słowacji oraz na Węgrzech, z przyjemnością informuje, że od dziś, 9 października, w sprzedaży dostępna jest gra przygodowa Ben 10: Wyprawa po moc! Tytuł ukazał się na konsole PlayStation®4, Xbox One oraz Nintendo Switch w polskiej (napisy) i angielskiej wersji językowej.
 
 
Zobacz zwiastun premierowy gry Ben 10: Wyprawa po moc!: https://youtu.be/6voNrqNaBuY
 
 
Ben Tennyson wraz ze swoją rodziną korzystał z uroków wakacji w Europie – aż okrutny Hex obudził moc czterech potężnych kryształów i przyzwał przerażających gości wprost z Pustki. Teraz Ty musisz pomóc Benowi w pokrzyżowaniu Hex-tremalnie złowieszczych planów potężnego czarnoksiężnika!
 
 
Sięgnij więc po Omnitrix, dokonaj transformacji w niesamowitych kosmitów Bena 10 i rusz na spotkanie z przygodą w trójwymiarowym świecie pełnym wydarzeń. Staw czoła jednym z najpotężniejszych przeciwników, z jakimi kiedykolwiek zetknął się Ben. Rozwiązuj zabawne łamigłówki, użyj swoich umiejętności, aby pomóc napotykanym mieszkańcom miasta i gromadź wzmocnienia do ulepszania swoich kosmitów. Eksploruj miasta, lasy i pasma górskie Europy na swojej drodze ku spotkaniu z przeraźliwym Hexem. 
Gwen i Dziadek Max zadbają zaś, aby i w tej przygodzie nie zabrakło humoru i niepowtarzalnej atmosfery serialu Cartoon Network. Cztery ręce są lepsze niż dwie. Oto wyprawa po moc, na którą warto wyruszyć więcej niż jeden raz.
 
 
Czas na bohatera!
 
 
Cechy gry Ben 10: Wyprawa po moc!:
 
  • EKSPLORUJ trójwymiarowy świat pełen ekscytujących misji, wzmocnień i przedmiotów do kolekcji
  • TRANSFORMUJ SIĘ w potężnych kosmitów, jak Diamentogłowy, Czteroręki lub Inferno
  • ODKRYJ tajemnicę potężnych kryształów i poznaj rozpadliny Pustki, do których prowadzą
  • WALCZ z przerażającymi wrogami w ekscytujących pojedynkach
  • POŁĄCZ SIŁY w trybie dynamicznej współpracy, gdzie drugi użytkownik gra jako Kevin Levin
 
 
Grę Ben 10: Wyprawa po moc! zamówisz w dobrych sklepach internetowych z grami, m.in.:
 


09.10.2020
 


powrót
 
 
 
 

Nadchodzące tytuły

 
 

Najnowsze tytuły