News - Dziś premiera Ghostbusters: Spirits Unleashed

Gra ukazała się na platformach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One oraz Xbox Series X.

 

Pudełkowa edycja gry zawiera Zaawansowany dostęp do Basher Ghost, rzadką skórkę Ectoplast, zdalnie sterowaną pułapkę na duchy oraz specjalny miernik PKE.

 

 

Ghostbusters: Spirits Unleashed to zabawna, wieloosobowa gra dopasowana do wszystkich poziomów umiejętności. Graj jako Pogromcy Duchów lub Duchy! Czterech Pogromców Duchów z plecakami protonowymi próbuje złapać Ducha nawiedzającego wyjątkowe miejsca w asymetrycznych bitwach wieloosobowych (online lub offline). W miarę postępów gracze będą odblokowywać elementy kosmetyczne i ulepszenia zarówno dla Pogromców Duchów, jak i dla Duchów, aby rozwijać swoje wrażenia z rozgrywki. Wygląd i sposób działania zapewnią fanom wciągające doświadczenie w uniwersum, pozwalając im na odegranie swoich fantazji związanych z pogromcami duchów. Czy to polowanie, czy nawiedzanie, gra jest łatwa do nauczenia i zabawna do opanowania!

 

 

Ciesz się grą solo lub z czterema graczami na wszystkich platformach poprzez cross-play. Zawiera tryb dla jednego gracza online i offline dostępny w formie gry wspomaganej przez SI.

 

 

Ghostbusters: Spirits Unleashed posiada wszystkie ikoniczne sprzęty i gadżety, od plecaków protonowych po mierniki PKE i pułapki na duchy. Duchy mają w swoim arsenale wiele umiejętności, takich jak opętanie, oczywiście sliming i inne, które sprawiają, że nawiedzanie różnych lokacji jest świetną zabawą. Ponadto wiele osób rozpozna Remizę Strażacką i Księgi Okultystyczne Raya, które pełnią rolę centrum gry. To właśnie tam gracze mogą wybierać misje, dostosowywać swoje postacie, ćwiczyć strzelanie z protonów i poznawać wszystko, co jest do poznania. I tak, usłyszysz aktorów z oryginalnego filmu, którzy ponownie wcielą się w role Raya Stantza i Winstona Zeddemore'a, a także kilku nowych przyjaciół!

 

 

Cechy gry:

  • Zanurz się w uniwersum Ghostbusters, chroniąc lub nawiedzając wiele unikalnych miejsc w całej grze.
  • Gra Ghostbusters: Spirits Unleashed jest zabawna, przyjazna rodzinie i dostosowana do wszystkich poziomów zdolności gracza.
  • Graj z czterema przyjaciółmi lub solo jako nowy członek Ghostbusters lub Duch w najnowszej asymetrycznej strzelance IllFonic!
  • Ikoniczni aktorzy filmowi Dan Aykroyd i Ernie Hudson dołączają do nowych ulubieńców Rahula Kohli i Grega Millera, aby użyczyć swoich głosów do Ghostbusters: Spirits Unleashed.
  • Remiza strażacka to twoje centrum akcji Pogromców Duchów, z okultystyczną księgarnią Raya, którą również możesz zwiedzić!


18.10.2022
 


powrót
 
 
 
 

Nadchodzące tytuły

 
 

Najnowsze tytuły