News - Dziś premiera Evil Dead

Wciel się w postać Asha Williamsa lub jego przyjaciół z kultowej serii Evil Dead i współpracuj w grze pełnej niesamowitych akcji w trybie kooperacji i w trybie wieloosobowym PVP! Graj jako drużyna czterech ocalałych badając, plądrując, kontrolując swój strach i znajdując kluczowe przedmioty, aby zapieczętować wyrwę między światami w grze inspirowanej wszystkimi trzema oryginalnymi filmami Evil Dead oraz serialem telewizyjnym Ash vs Evil Dead produkcji Starz.

 

 

Pierwszy nakład pudełkowego wydania będzie zawierać dwa bonusowe stroje Asha (*do wyczerpania zapasów) - szczegóły poniżej.

 

 

Cechy gry:

  • Ikoniczne postacie - Wciel się w postacie z całego uniwersum Evil Dead, w tym Asha, Scottyego, Lorda Arthura, Kelly Maxwell i wielu innych, z nowymi dialogami w wykonaniu Bruce'a Campbella i innych!
  • Graj jako dobro lub zło - Walcz w imieniu sił dobra lub przejmij kontrolę nad kandaryjskim demonem, który poluje na Asha i innych, opętując umarlaków, środowisko i nie tylko, aby połknąć ich dusze!
  • Ponadprzeciętna oprawa wizualna - Niezależnie od tego, czy rozdzierasz truposza na dwie części piłą łańcuchową Asha, czy latasz po mapie jako demon, realistyczna grafika i fizyka gore ożywiają horror!
  • ..Is My Boomstick - Wyciągnij krótkolufową strzelbę, piłę łańcuchową, tasaki i inne narzędzia, aby dokonać przerażająco makabrycznej sprawiedliwości na armiach ciemności.
  • Bonusowe dodatki DLC dla zamówień przedpremierowych i pierwszego nakładu wersji pudełkowej:

         o Ash Williams S-Mart Employee Outfit

         o Ash Williams Gallant Knight Outfit13.05.2022
 


powrót
 
 
 
 

Nadchodzące tytuły

 
 

Najnowsze tytuły