News - Dziś premiera Back 4 Blood

12.10.2021, WarszawaCenega, partner dystrybucyjny firmy Warner Bros. Games w Polsce z przyjemnością informuje, że od dziś w sprzedaży dostępna jest gra Back 4 Blood w wersji na konsole PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X oraz Xbox One. Tytuł ukazał się w polskiej (napisy) i angielskiej wersji językowej.

 

 

Premierowy zwiastun Back 4 Blood dostępny jest tutaj - https://www.youtube.com/watch?v=9Ln93xfCNTo

 

 

Gra Back 4 Blood została stworzona przez Turtle Rock Studios, wielokrotnie nagradzanych twórców uwielbianej przez fanów serii Left 4 Dead. Produkcja łączy dynamiczną kampanię w trybie współpracy z porywającą rozgrywką i niemal nieskończoną różnorodnością. W Back 4 Blood można grać w sieci z maksymalnie czterema znajomymi. W grze dostępny jest również tryb PvP (ang. Player vs. Player) nazwany „Rojem”, w którym gracze mogą walczyć przeciwko sobie w unikatowej, drużynowej rozgrywce wymagającej niecodziennych strategii. Kampania Back 4 Blood rozgrywa się po katastrofalnej epidemii, wskutek której większość ludzkości została albo zabita, albo zainfekowana przez pasożytniczego Diabelskiego Robaka. Gracze mogą wcielić się w weteranów apokalipsy zwanych Czyścicielami – grupę zuchwałych pogromców zombie, którzy stawiają czoła zainfekowanym okropieństwom zwanych Robaczywymi, walcząc o odzyskanie świata.

 

 

„Jesteśmy podekscytowani premierą gry Back 4 Blood i współpracą z utalentowanym zespołem Turtle Rock Studios, ponieważ możemy zapewnić graczom ekscytujące wrażenia w postaci nowej strzelaniny FPS z zombie rozgrywanej w trybie współpracy” – powiedział David Haddad, prezes Warner Bros. Games. „Back 4 Blood zapewnia graczom rozgrywkę pełną akcji i ostrych starć, które naszym zdaniem sprawią fanom prawdziwą frajdę”.

 

 

„Back 4 Blood to zwieńczenie ciężkiej pracy całego zespołu Turtle Rock Studios, który postawił sobie za cel stworzyć całkowicie nową, najlepszą w swojej klasie strzelaninę z zombie” – twierdzi Chris Ashton, współzałożyciel i dyrektor ds. projektowania w Turtle Rock Studios. „To jest gra, którą chcieliśmy stworzyć dla naszej oddanej i pełnej pasji społeczności. Jesteśmy dumni, że w końcu mogliśmy zrealizować naszą wizję, aby fani mogli się nią cieszyć”.

 

 

Back 4 Blood zawiera zróżnicowany zestaw ośmiu grywalnych postaci, które tworzą zespół niszczycieli Robaczywych, zwanych Czyścicielami. Są to Holly, Walker, Doktorka, Karlee, Jim, Hoffman, Evangelo i Mamuśka. Każdy Czyściciel ma swoje własne atuty i dodatkową broń, które uzupełniają jego cechy osobowe. W trakcie walki gracze muszą stawić czoła niezliczonym odmianom Robaczywych, od potężnych Tyczek, bestialskich Łamaczy i groteskowych Ogrów po skrzeczące Niuchacze, kruczoczarne Wiedźmy i wiele innych.

 

 

Back 4 Blood wykorzystuje innowacyjny system kart, znany z gier rogue-lite, który zmienia charakter każdej rozgrywki i sprawia, że każda sesja jest wyjątkowa. Gracze mogą w łatwy sposób korzystać z szerokiej możliwości personalizacji kart i tworzyć własne talie do walki przeciwko Sztucznej Inteligencji znanej jako „Reżyser gry”, która monitoruje działania za kulisami i odpowiednio reaguje, dodając przeszkody w postaci specjalnych mutacji Robaczywych za pośrednictwem modyfikatorów systemu kart określanych mianem „kart Zepsucia”. Można urozmaicić walkę z hordami wrogów, wykorzystując określone karty do wypracowywania strategii przeciwko Reżyserowi gry – od wzmocnienia sprzętu po przeładowywanie broni.

 

 

Tryb Roju w grze Back 4 Blood uzupełnia elementy kampanii współpracy o więcej akcji i nowe podejście do rozgrywki PvP. W tym trybie dwie drużyny muszą walczyć do dwóch zwycięstw jako Czyściciele i Zarażeni, zamieniając się co rundę miejscami. Punkty są przyznawane na podstawie tego, jak długo Czyściciele są w stanie utrzymać się przy życiu i wytrzymać ataki Robaczywych. Mecz wygrywa drużyna, która przetrwa najdłużej. Gracze w drużynie Robaczywych mogą wybierać spośród dziewięciu typów Robaczywych, z których każdy ma inne cechy. Można ulepszać ich za pomocą mutacji, a następnie wykorzystywać do wsparcia drużyny, by pomóc jej przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę.

 

 

 

Więcej informacji na temat gry Back 4 Blood można znaleźć na stronie Back4Blood.com. Zachęcamy również do dyskusji w serwisach społecznościowych Facebook (Back4Blood), Instagram (Back4Blood), Twitter (@Back4Blood), Twitch (Turtle Rock Studios), YouTube (Back4Blood) lub Discord (Turtle Rock Studios).

 

 

Wszystkie zasoby można znaleźć na stronie prasowej Warner Bros. Games. Aby uzyskać do nich dostęp, wejdź na stronę WarnerBrosGames-Press.com i kliknij przycisk „Register”.12.10.2021
 


powrót
 
 
 
 

Nadchodzące tytuły

 
 

Najnowsze tytuły