News - Dziś premiera gry LEGO DC Super-Złoczyńcy

Warszawa, 19.10.2018 – Firma Cenega, oficjalny partner Warner Bros. Interactive Entertainment w Polsce, Czechach, na Słowacji i Węgrzech, ma przyjemność przypomnieć, że dziś na półki sklepowe trafiła gra LEGO® DC Super-Złoczyńcy. Jest to pierwsza produkcja z serii LEGO® Games, która pokaże graczom historię ze strony superzłoczyńców i pozwala zobaczyć ulubione lokacje, oraz postacie z uniwersum DC dzięki przezabawnemu scenariuszowi napisanemu w kolaboracji z wydawnictwem DC. Gra jest dostępna z polskim dubbingiem na PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch.

 

Obejrzyj zwiastuny gry z polskim dubbingiem TUTAJ.

 

Dobrze jest być złym w pierwszej złoczyńcocentrycznej, wściekle zabawnej grze LEGO z historią napisaną przy współpracy z DC! W LEGO® DC Super-Złoczyńcy, Liga Sprawiedliwości zniknęła, pozostawiając ochronę Ziemi nowopowstałej grupie bohaterów z równoległego wszechświata, którzy ogłosili się „Syndykatem Sprawiedliwości”. Słynni złoczyńcy z „Legionu Zagłady” odkryli, że nowi herosi mogą nie być bohaterami, za których się podają. Wraz z pełni konfigurowalnym złoczyńcą prowadzonym przez gracza, drużyna przestępców musi połączyć siły, aby odkryć i udaremnić złowieszcze plany intruzów.

 

Na początku kampanii gracze mogą stworzyć własnego unikalnego złoczyńcę i dołączyć do ekipy superzłoczyńców DC w trybie fabularnym. Podczas rozgrywki zdobędą nowe zdolności, moce i będą mogli dalej dostosowywać swoją postać, by stawić czoła złowieszczemu zagrożeniu. Przyjaciele i rodzina mają możliwość dołączenia do trybu fabularnego w dowolnym momencie dzięki lokalnej kooperacji, i pomocy w epickich walkach z bossami.

 

Dostępna w limitowanym nakładzie edycja specjalna w polskiej wersji językowej zawiera pełną wersję gry, Season Pass i wcześniejszy dostęp do dodatkowego Pakietu Postaci Superzłoczyńców. Do każdego pudełka z grą w edycji specjalnej dołączona jest ekskluzywna minifigurka LEGO, Lex Luthor Superman! Edycja ta jest dostępna wyłącznie w sieci sklepów Media Markt.

 

By dowiedzieć się więcej, odwiedź http://chaos-is-coming.wbgames.com oraz https://legogames.cenega.pl/.19.10.2018
 


powrót
 
 
 
 

Nadchodzące tytuły

 
 

Najnowsze tytuły