News - Dwie legendy logiczne znów razem - oto ostateczne starcie łamigłówek w PUYO PUYO™ TETRIS® 2, już dostępne w przedsprzedaży!

Premiera na Xbox Series X i konsolach obecnej generacji już 8 grudnia,
a na PlayStation®5 pod koniec 2020 roku!
 
Zamów Puyo Puyo Tetris 2 już dziś, do wyczerpania zapasów, aby odebrać osiem specjalnych „kart”, w tym trzy karty z elementami Sonica, używanymi w nowym trybie Skill Battle!
 
IRVINE, Kalifornia – 26 sierpnia – Już od 8 grudnia przygotujcie się do ponownego zbijania i zrzucania w Puyo Puyo™ Tetris ® 2 na Nintendo Switch i rodzinie urządzeń Xbox One, w tym na Xbox Series X, a także na PlayStation®4. Wersja na PlayStation®5 pojawi się pod koniec roku 2020!
 
Układaj, łącz i zaliczaj serie, aby osiągnąć zwycięstwo w ostatecznym połączeniu dwóch legend logicznych! Zamów już dziś i przygotuj się do podróży między wymiarami i poznania zupełnie nowych światów, które pojawią się w okresie świątecznym. Premiera na PC wpadnie na Steam na początku roku 2021.
 
W trybie Adventure w Puyo Puyo Tetris 2 gracze poznają zupełnie nową, szaloną historię, pełną różnorodnych postaci. Za to w Skill Battle opracują nowe strategie i będą grali z użyciem specjalnych kart. Czytaj dalej, aby uzyskać więcej informacji! 
 
Rozwiń swoją strategię i wzmocnij drużynę w zupełnie nowym trybie Skill Battle w Puyo Puyo Tetris 2. Skorzystaj z pakietu ośmiu rzadkich kart, w tym trzech kart specjalnych, zawierających elementy z serii Sonic! Pakiet ten jest dostępny wyłącznie w Edycji Limitowanej Puyo Puyo Tetris 2.
 
Więcej legendarnych bitew? YIP-YIP-YIP!
 
Idealne połączenie rozgrywki Puyo Puyo™, jednej z najpopularniejszych marek gier w Japonii, oraz Tetrisa®, jednej z najbardziej znanych marek gier wideo na świecie, Puyo Puyo Tetris 2 to niepowtarzalny crossover, pełen wciągających wyzwań logicznych, mnóstwa zawartości i niepowtarzalnego uroku dla graczy w każdym wieku. Puyo Puyo Tetris 2 rozszerza wciągającą rozgrywkę swojego poprzednika i jest pełne zabawnych, nowych trybów, w których gracze mogą precyzyjnie zbijać puyo i taktycznie obracać i usuwać tetrimino solo lub ze znajomymi, offline i online!
 
Nowe sposoby na grę i powrót znanych trybów:
 
  • Natychmiast zmień losy starcia: Zupełnie nowy tryb Skill Battle wprowadza dynamiczne umiejętności, charakterystyczne dla każdej postaci i dodatkowe karty, których można używać w zależności od stylu gry. Wzmocnij swoją drużynę i szybko zmień przebieg starcia! 
  • Ocal świat (lub kilka) w nowej, szalonej przygodzie: Podróżuj między wymiarami z uroczą i zabawną obsadą powracających i nowych postaci, w zupełnie nowej przygodzie fabularnej, rozgrywającej się w światach Puyo Puyo i Tetrisa!
  • Online i lepsze niż kiedykolwiek: Ulepszone tryby online oferują rywalizację w konkretnych ligach oraz tryb rozgrywki dowolnej dla maksymalnie czterech graczy, rankingi online i nie tylko! (kolejne funkcje zostaną ogłoszone wkrótce) 
  • Wiele sposobów na grę: Mnóstwo trybów zapewnia różnorodność dla maksymalnie czterech graczy – Versus, Fusion, Swap, Party, Big Bang. Zaawansowani i początkujący gracze mogę skorzystać z turniejów i lekcji! Dokładne szczegóły na temat tych ekscytujących trybów zostaną ujawnione w przyszłych informacjach, a więc bądźcie czujni!
  • A to nie koniec: W terminie późniejszym ogłoszone zostanie DLC, a więc przygotuj się też na mnóstwo zawartości po premierze! 
 
Zwiastun Puyo Puyo Tetris 2 można obejrzeć tutaj. Więcej informacji znaleźć można pod adresem puyo.sega.com/tetris.
 
Puyo Puyo Tetris 2 fizyczna Edycja Limitowana jest już dostępna w przedsprzedaży na Nintendo Switch™, PlayStation® 5, PlayStation® 4 oraz rodzinę urządzeń Xbox One, w tym na Xbox Series X, w cenie 39,99 €. Więcej informacji o cyfrowej przedsprzedaży i premierze gry na platformie Steam zostanie ogłoszonych w terminie późniejszym. 
 
Wsparcie Xbox Series X Smart Delivery i rozszerzenia PS4
 
Puyo Puyo Tetris 2 obsługiwać będzie technologię Smart Delivery na Xbox Series X natychmiast po premierze, dzięki czemu gracze będą musieli kupić grę tylko raz i będą mogli w nią grać na ulubionej konsoli Xbox. Dodatkowo, zakup cyfrowej wersji gry na PS4™ w PlayStation™Store lub fizycznej edycji u dystrybutora przed premierą pozwoli zagrać w wersję na PS5™ bez dodatkowych opłat, po premierze tej konsoli.


26.08.2020
 


powrót
 
 
 
 

Nadchodzące tytuły

 
 

Najnowsze tytuły