News - Dragons Dawn of New Riders w planie wydawniczym firmy Cenega

Warszawa, 14.11.2018Cenega, partner dystrybucyjny firmy BANDAI NAMCO Entertainment Europe, w Polsce, Czechach, na Słowacji i Węgrzech z przyjemnością informuje, że przygodowa gra akcji pt. Dragons Dawn of New Riders trafiła do planu wydawniczego firmy. Tytuł ukaże się 1 lutego na konsole PlayStation®4, Xbox One oraz Nintendo Switch w angielskiej wersji językowej. Akcja gry rozgrywa się w uniwersum znanym z animacji Jak wytresować smoka, a premiera gry zbiega się z premierą najnowszej odsłony filmu – Jak wytresować smoka 3, który trafi do kin również w lutym.

Nowy heroiczny duet – smok oraz jego jeździec – podbijają przestworza i tylko z twoją pomocą są w stanie pokonać rozbójników, niszczących smocze sanktuarium stworzone przez Hiccupa i Toothlessa (znanych w polskiej wersji animacji jako Czkawka i Szczerbatek). Kiedy wyspa Havenholme zostaje doprowadzona do ruiny, pojawiają się nieoczekiwani bohaterowie. Scribbler jest badaczem, który nie pamięta swojej przeszłości, podczas gdy Patch jest smokiem unikalnej rasy, zwanej „chimeragon”, władającej nowymi, nieznanymi dotychczas mocami. Razem będą odkrywać nieodkryte wcześniej wyspy, stawiać czoła przerażającym wrogom oraz spróbują złożyć w jedną całość wszystkie zagubione wspomnienia, które kryją dziwaczną prawdę na temat pochodzenia smoka Patcha oraz odpowiedzą na pytanie dlaczego ich wróg, Eir, nie spocznie póki go nie schwyta.

Przygotuj się na przygodę pełną ognia i przyjaźni, która na długo zapadnie ci w pamięć. Spotkaj swoje ulubione postacie z animowanego pierwowzoru – Hiccup (Czkawka), Astrid, Gobber (Pyskacz Gbur) i wielu innych. Wykonuj zadania w znanych miejscach, np. Valka’s Mountain (Góra Valki), jak i zupełnie nowych – Blood Briar Island. Walcz z potężnymi smokami i pokonuj łowców smoków, którzy nie zatrzymają się przed niczym, byleby tylko schwytać Patcha. Odblokuj więcej niesamowitych i ukrytych umiejętności Patcha, aby uwolnić schwytane smoki i powstrzymaj Eira przed realizacją jego złych planów. Podczas całej przygody odkryjesz, że istnieje coś silniejszego niż potężny chimeragon – więź pomiędzy smokiem i jego jeźdźcem.

Cechy gry Dragons Dawn of New Riders:

 • Nowa przygoda! Pomóż Scribblerowi odzyskać wspomnienia, budując jednocześnie fundamenty cudownej przyjaźni z Patchem – jego niepowtarzalnym smokiem
 • Walcz. Odblokuj potężne umiejętności i staw czoła przerażającym wrogom
 • Odkrywaj – wyrusz zarówno do nowych, jak i znanych lokacji – Havenholme, Valka’s Mountain oraz Blood Briar Island!
 • Rozwiązuj zagadki – przejmuj kontrolę na przemian ze Scribblera i jego smoka Patcha, aby omijać przeszkody na drodze.

Grę Dragons Dawn of New Riders w wydaniu na konsolę Nintendo Switch można zamówić w sklepach internetowych Muve oraz Euro RTV AGD.14.11.2018
 


powrót
 
 
 
 

Nadchodzące tytuły

 
 

Najnowsze tytuły

 • Rage 2 Akcja
   
  PC
   
  zamów
   
   
   
 • Rage 2 Akcja
   
  Xbox One
   
  zamów
   
   
   
 • Rage 2 Akcja
   
  Playstation 4
   
  zamów