News - Dragon Quest Builders 2 w planie wydawniczym firmy

Warszawa, 26.06.2019Cenega, oficjalny partner Square Enix w Polsce, Czechach, na Węgrzech i na Słowacji, z przyjemnością informuje, że gra budownicza z gatunku jRPG, pt. Dragon Quest Builders 2 trafiła do planu wydawniczego firmy. Tytuł trafi 12 lipca na konsolę PlayStation®4 w angielskiej wersji językowej.

Dragon Quest Builders 2 to tytuł z gatunku jRPG, który udostępnia przeuroczą kampanię dla jednego gracza, a także solidny tryb multiplayer obsługujący jednocześnie do 4 graczy.

Stwórz swoją własną postać budowniczego i wyrusz w drogę wraz z tajemniczym kompanem o imieniu Marloth, aby ożywić zapomniany świat! Wskocz potem wraz z przyjaciółmi do trybu multiplayer, aby wspólnie stworzyć coś naprawdę wspaniałego.

Niech tytuł gry cię nie zwiedzie. Pomimo tego, że jest to druga część gry, to nowa odsłona różni się zasadniczo od poprzedniczki dając graczom całkowicie nowe doświadczenie, nowe postacie, rozległy świat, nieograniczone możliwości tworzenia budynków i fabułę, która usatysfakcjonuje zarówno starych jak i nowych graczy!

Cechy gry:

  • Twórz większe i bardziej różnorodne struktury niż kiedykolwiek wcześniej.
  • Podróżuj szybciej szybując, pływając i pędząc przez rozległy świat.
  • Zainspiruj wieśniaków, aby pomagali poprzez tworzenie własnych gospodarstw i upraw.
  • Zmień bieg wody, aby tworzyć nowe rzeki, wodospady i miejsca do pływania.
  • Zobacz swój świat w zupełnie nowy sposób, z nowym trybem pierwszoosobowym… i nie tylko!

Zamów grę przed premierą, aby otrzymać Zestaw Magnesów oraz Bonusowe dodatki DLC!26.06.2019
 


powrót
 
 
 
 

Nadchodzące tytuły

 
 

Najnowsze tytuły