News - DOOM w planie wydawniczym firmy CENEGA

ZeniMax® Europe Limited i Cenega z przyjemnością informują, że gra DOOM® będzie dostępna w Polsce 13 maja br. Tytuł zostanie wydany w pełnej polskiej i angielskiej wersji językowej do wybory na Xbox One, PlayStation 4 oraz PC. Za lokalizacje odpowiada firma Bethesda.

W wybranych sklepach dostępna będzie także Edycja kolekcjonerska gry. Stworzona we współpracy z firmą TriForce, Edycja kolekcjonerska zawiera ekskluzywną, 30-centymetrową figurkę jednego z najbardziej ikonicznych dla gry demonów - upiora. Szczegółowo odwzorowany dzięki plikom 3D prosto z gry, demoniczny upiór stoi na ledowo podświetlanej podstawce, która obraca się, dzięki wbudowanej turbinie prosto z fabryki UAC na Marsie. Edycja kolekcjonerska DOOM zawiera także egzemplarz gry zapakowany w wyjątkowe, przydatne w bitwie metalowe opakowanie.

 

DOOM tworzony jest w id Software®, studiu, które było pionierem gatunku strzelanek pierwszoosobowych i wynalazło deathmatch dla wielu osób. Nieposkromione demony, siejąca chaos broń i szybki, płynny ruch kładą podwaliny pod dynamiczną walkę z perspektywy pierwszej osoby - niezależnie od tego, czy chcesz likwidować hordy demonów w otchłani piekieł w kampanii dla jednego gracza, czy rywalizować ze znajomymi w licznych trybach dla wielu osób. Rozszerz wrażenia z gry poprzez edytor DOOM SnapMapTM, dzięki któremu możesz łatwo tworzyć, grać i udostępniać zawartość na cały świat.

 

Po więcej informacji odwiedź stronę www.DOOM.com   Zamów przed premierą na muve.pl lub sklep.gry-online.pl31.03.2016
 


powrót
 
 
 
 

Nadchodzące tytuły

 
 

Najnowsze tytuły