News - Długo wyczekiwana kontynuacja A Plague Tale: Requiem już dostępna

A Plague Tale: Requiem, bezpośrednia kontynuacja docenionej przez krytyków i wielokrotnie nagradzanej A Plague Tale: Innocence, w końcu zadebiutowało. Gra w wersji pudełkowej dostępna jest na Xbox Series X PlayStation 5 i pozwala graczom wyruszyć w zapierającą dech w piersiach przygodę, ponownie łącząc fanów serii z Amicią i Hugo De Rune. Nowych graczy natomiast wprowadzając w brutalny, średniowieczny świat. Obejrzyj zwiastun premierowy i rzuć się w emocjonującą i oszałamiającą wizualnie podróż. Zapoznaj się również z nowymi zrzutami ekranowymi oraz nową, oficjalną grafiką. 

 

Zobacz zwiastun gry: https://youtu.be/qIbzwb8vzNI 

 

Daleko po drugiej stronie morza, gdzie wzywa wyspa... 

Rozdzierająca serce historia Amicii i Hugo De Rune trwa. Wyrusz w kolejną podróż na południe XIV-wiecznej Francji, by później trafić na tajemniczą wyspę na Morzu Śródziemnym. Staw czoła straszliwemu losowi, szukając lekarstwa na wyleczenie Hugo. Przekonaj się jaki koszt niesie ze sobą próba ratowania tych, których kochasz podczas desperackiej walki o przetrwanie w mrocznym, nękanym plagą, średniowiecznym świecie wypaczonym przez siły z innego uniwersum. 

 

 

Nowy rozdział pozostaje wierny definiującemu tę serię pojęciu historii i silnemu kierunkowi narracji oraz rozszerza możliwości rozgrywki, zapewniając graczom dodatkową swobodę w bardziej otwartym środowisku. Uderz z cienia lub rozpętaj piekło, wykorzystując nowe umiejętności Amicii — w tym alchemii do manipulowania ogniem i dalekosiężnej mocy kuszy, ale także jej sprytnego wykorzystania terenu i umiejętności wyrwania się wrogowi z uchwytu. 

 

 

Zaprojektowana zarówno dla długoletnich fanów, jak i nowicjuszy, ta ekskluzywna produkcja na konsole nowej generacji zapewnia zupełnie nowy poziom realizmu i immersji, zapewniając wyjątkowe wrażenia wizualne dzięki nowej, jasnej, śródziemnomorskiej scenerii i kontrastowi między światłem a ciemnością charakterystyczną dla serii. 

 

 

A Plague Tale: Requiem jest już dostępne w wersji pudełkowej na Xbox Series X oraz PlayStation 5. 18.10.2022
 


powrót
 
 
 
 

Nadchodzące tytuły

 
 

Najnowsze tytuły