News - Descenders w planie wydawniczym

24.02.2020, Warszawa Cenega, oficjalny partner firmy Sold Out w Polsce, z przyjemnością informuje, że do planu wydawniczego firmy trafiła ekstremalna gra sportowa, Descenders. Tytuł będzie dostępny na konsole PlayStation 4 i Nintendo Switch w 2020 roku w angielskiej wersji językowej.

 

Zobacz zwiastun Descenders TUTAJ.

 

Descenders to ekstremalna gra o swobodnych zjazdach rowerami, z proceduralnie generowanymi światami, w których każda pomyłka ma realne znaczenie. Czy powiedziesz swój zespół do chwały i zostaniesz następnym, legendarnym Descenderem?

 

  • Proceduralnie generowane światy: Zmierz się z nowymi skoczniami, zjazdami i wzgórzami przy każdej nowej rozgrywce.
  • Swobodne sterowanie: kontroluj każdy subtelny ruch rowerzysty dzięki szczegółowemu systemowi fizyki stworzonemu do zręcznych whipów i wślizgów.
  • Rogue-Bike: Otrzymuj specjalne mutatory za każdym razem, gdy grasz i ustal, które umiejętności najlepiej pasują do twojego stylu jazdy.
  • Zbuduj swoją reputację: W pełni funkcjonalny internetowy system reputacji pozwala pochwalić się swoimi wynikami, oraz zdobywać nowe motocykle i trasy.
  • W pełni licencjonowana ścieżka dźwiękowa: dzięki współpracy z wytwórnią drum & bass Liquicity twórcy zapewnią idealną oprawę muzyczną do górskich przejazdów.
  • Zostań kolejnym Descender: Czy potrafisz przetrwać grę w jednym biegu i dołączyć do szeregów legendarnych Descendersów?

 

Wybierz drużynę, zostań legendą

 

W Descenders Twój zespół to Twoje życie. Kiedy wybierzesz stronę: Enemy, Arboreal lub Kinetic – będziesz związany z innymi graczami, którzy wybiorą ten sam zespół co ty.

 

Chwyć więc rower, wybierz drużynę i staraj się dożyć jako legenda Descendersów. Czy przystąpisz do oszałamiających i zdeterminowanych Enemy? A może zaprzyjaźnisz się ze sprawnymi, uwielbiającymi off-road Arboreal? Możesz też dołączyć do pędzących Kinetic, dla których prędkość to wszystko!

 

Grę Descenders zamówisz przedpremierowo m.in. na: Muve.pl, Empik.com, 3kropki.pl i Konsoleigry.pl.24.02.2020
 


powrót
 
 
 
 

Nadchodzące tytuły

 
 

Najnowsze tytuły