News - DC Liga SUPERPETS: Przygody Krypto i Asa w planie wydawniczym firmy

Warszawa 13.01.2022 – Cenega, oficjalny partner BANDAI NAMCO Entertainment Europe w Polsce, Czechach, na Słowacji oraz na Węgrzech, z przyjemnością informuje, że do planu wydawniczego firmy trafiła gra DC Liga SUPERPETS: Przygody Krypto i Asa. Tytuł ukaże się w 2022 roku na konsole PlayStation 4, Xbox One oraz Nintendo Switch w pełnej polskiej wersji językowej z dubbingiem.

 

 

Największy wróg Supermana powrócił, by sprawiać kłopoty zwierzakom w Metropolis. Wykorzystując swój ogromny intelekt i zasoby, Lex Luthor wymyślił plan schwytania wszystkich zabłąkanych zwierząt w całym mieście i umieszczenia ich w swoim nowym zoo LexCorp. Psy, koty, ryby, węże, ptaki... to nie ma znaczenia, Lex chce uwięzić je wszystkie! 

 

 

Aby uprowadzić zabłąkane zwierzęta z całego Metropolis Lex wykorzystuje swoją armię LexBotów. Ten nikczemny plan chcą pokrzyżować Krypto i Ace. Bohaterowie muszą powstrzymać Lexa, uratować wszystkie bezdomne zwierzęta i zabrać je do ośrodka adopcyjnego, aby znalazły nowy kochający dom. 

 

 

Ulubione postacie fanów 

  • Przełączaj się między Krypto i Ace, którzy zagrają w nadchodzącym filmie.
  • Uzyskaj pomoc od przyjaciół w tym PB, Mertona i Chipa, aby wykorzystać ich moc w walce z Lexem.

 

 

Ulepsz swoje moce i sprzęt 

  • Pomóż Chipowi, Mertonowi oraz PB, aby odblokować nowe i potężne ulepszenia.
  • Każda kolejna odblokowana zdolność Krypto i Ace będzie tematycznie dopasowana do postaci, od której się jej nauczyli. Na przykład, puszysty przyjaciel Zielonej Latarni - Chip, da Ace moc wystrzeliwania dużej, zielonej wiązki światła, która zniszczy wszystkich wrogów na swojej drodze.
  • Trzy unikalne umiejętności będą dostępne dla każdej postaci w miarę postępów w grze.

 

 

Zmierz się z nemezis Supermana 

  • Walcz z Lexem i jego maszynami: Lex Bot, LexBot Snake, LexBot Octopus oraz z różnymi odmianami standardowych wrogów, których spotkasz na swojej drodze.

 

 

Meta gra o adopcji zwierzaków 

Wykonuj misje w Metropolis i uratuj zabłąkane zwierzątka ze szponów Lexa Luthora. Zwierzęta umieść w swoim własnym Ośrodku Adopcji Zwierząt Domowych. Zajmij się ich potrzebami i znajdź im odpowiednie domy w Metropolii. 

 

Grę można już zamawiać w sklepach z grami.13.01.2022
 


powrót
 
 
 
 

Nadchodzące tytuły

 
 

Najnowsze tytuły