News - Data premiery, zwiastun CGI oraz wiele nowości z gry Farming Simulator 22

Warszawa, 22.06.2021 – Cenega, oficjalny partner firmy GIANTS Software w Polsce, z przyjemnością informuje, że gra Farming Simulator 22 będzie miała swoją premierę 22 listopada. Tytuł ukaże się na PC, PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X/Xbox One w polskiej wersji językowej. Wraz z ogłoszeniem daty premiery wydawca gry opublikował również najnowszy zwiastun CGI, ujawnił okładki gry oraz zdradził kolejne nowości na jakie mogą liczyć fani tego wyjątkowego symulatora rolniczego.

 

 

 

Już od dziś rusza przedsprzedaż edycji standardowej i kolekcjonerskiej w najlepszych sklepach z grami!

 

 

„Zaczynamy przedsprzedaż naszej pierwszej samodzielnie wydanej gry”, komentuje z dumą Christian Ammann, prezes GIANTS Software. „Mamy nadzieję, że fani są równie podekscytowani tym kamieniem milowym w historii naszej firmy, tak jak my oraz z przyjemnością przywitają starych i nowych farmerów na wirtualnych polach”.

 

 

Wszystkie zamówienia przedpremierowe gry Farming Simulator 22 otrzymają dodatkowo pakiet CLAAS XERION SADDLE TRAC zawierający CLAAS XERION 4200 SADDLE TRAC oraz cztery dodatkowe maszyny KAWECO. W zależności od regionu, na okładce gry znajdzie się jeden z ciągników Case IH AFS Connect Magnum, Fendt 900 Vario, Massey Ferguson MF 8S lub Zetor Crystal. Na komputerach osobistych będzie dostępna Limitowana Edycja Kolekcjonerska z grafiką traktora Case IH zawierająca prawdziwą lampę sygnalizacyjną, która reaguje na zdarzenia w grze.

 

 

Przygotuj się na zbiory winogron, oliwek oraz sorgo

 

 

Dzięki nowej funkcji łańcuchów produkcyjnych, wirtualni farmerzy mogą teraz zasadzić winogrona i oliwki, a z zebranych plonów uzyskać pyszny sok oraz oliwę. Do listy roślin uprawnych zostało również dodane sorgo, nowy rodzaj zboża. W Farming Simulator 22 wraz z nowymi uprawami pojawią się również kolejne maszyny rolnicze, jedną z nich będzie kombajn do zbierania winogron New Holland Braud 9070L.

 

 

Inspirujący zwiastun CGI prezentuje rodzinny biznes

 

 

Najnowszy zwiastun gry Farming Simulator 22 można zobaczyć tutaj.

 

 

Nowe pokolenia rolników kontynuują rodzinny biznes, zarówno w prawdziwym życiu jak i w Farming Simulator. Najnowszy zwiastun produkcji pokazuje ojca i córkę, którzy razem uprawiają pole, walczą ze śniegiem i wspólnie cieszą się zbiorami winogron będącymi efektem ich trudnej pracy. Ten emocjonalny zwiastun prezentuje też nową markę pojazdów dostępnych w grze, Mack Trucks, w tym najsłynniejszą z ciężarówek tej firmy – Mack Super-Liner. Samodzielnie wydana przez GIANTS Software gra Farming Simulator 22 będzie dostępna w większej niż kiedykolwiek ilości regionów, dzięki czemu jeszcze większa ilość graczy będzie mogła poznać czym jest rolnictwo, zarówno w trybie solowej rozgrywki jak i wspólnie w trybie multiplayer

 

 

Więcej nowości i szczegółów zostanie ujawnionych na FarmCon w dniach 21-23 lipca. Informacje o Farming Simulator 22 można znaleźć na oficjalnej stronie oraz w strefie prasowej GIANTS Software.22.06.2021
 


powrót
 
 
 
 

Nadchodzące tytuły

 
 

Najnowsze tytuły