News - Dark Souls III w planie wydawniczym firmy Cenega

09.12.2015, Warszawa -  Cenega, oficjalny partner NAMCO Bandai Entertainment w Polsce, Czechach, na Słowacji oraz Węgrzech, z przyjemnością informuje, że do planu wydawniczego firmy trafiła gra z gatunku Action-RPG pod tytułem Dark Souls III. Tytuł trafi do sprzedaży równocześnie z europejską premierą 12 kwietnia 2016 roku w polskiej (napisy) i angielskiej wersji językowej na PC, PlayStation®4 oraz Xbox One.

Dark Souls III to gra z gatunku Action-RPG, której poprzednie części wsławiły się niezwykle udaną mieszanką walki wręcz i użycia czarów z elementami RPG oraz niespotykanym poziomem trudności. Nowa, mroczna, apokaliptyczna podróż odkryje przed fanami ostateczne sekrety wyjątkowego świata, stworzonego przez Hidetakę Miyazaki, From Software oraz BANDAI NAMCO Entertainment! Gracze poddawani nieustającym wyzwaniom będą poruszać się po wielu lokacjach w poszukiwaniu sposobu, aby przetrwać nadchodzącą apokalipsę. Dark Souls III położy też większy nacisk na elementy RPG niż poprzednie części, przede wszystkim poprzez wprowadzenie narzędzi i opcji w grze, które umożliwią dostosowanie rozgrywki do swoich potrzeb. Umiejętności - nowość w mechanice DARK SOULS - dodadzą modyfikatory ataku do każdego rodzaju broni, co pozwoli graczom zwiększyć przewagę taktyczną w walce.  

 

Zobacz oficjalny zwiastun z polskimi napisami: https://youtu.be/Tggh6mU2kmk


Osoby, które zamówią grę przed premierą, otrzymają grę w wersji Apocalypse Edition wzbogaconą o dodatki, przy zachowaniu standardowej ceny gry. Oferta dostępna jest do wyczerpania zapasów. W skład tej edycji wchodzą:  


·           Pełna wersja gry na wybraną platformę

·           Wyjątkowy metal case

 

W sprzedaży dostępna będzie również Edycja Kolekcjonerska, w skład której wchodzą:

 

·         Pełna wersja gry

·         Figurka Czerwonego Rycerza

·         Album trylogii Dark Souls w twardej oprawie (A4)

·         Wyjątkowy metal case

·         Oficjalny soundtrack na CD

·         3 prasowanki na odzież

·         Materiałowa mapa

·         Kolekcjonerskie pudełko

 

Zamów przed premierą m.in. na muve.pl, sklep.gry-online.pl.09.12.2015
 


powrót
 
 
 
 

Nadchodzące tytuły

 
 

Najnowsze tytuły