News - Asterigos: Curse of the Stars już w sprzedaży

Witaj w Aphes – państwie-mieście pełnym magii i cudów, inspirowanym starożytnym Rzymem i Grecją.

Gra w wersji pudełkowej dostępna na PlayStation 5, Xbox one oraz Xbox Series X. 

Zawartość Edycji Deluxe:

 

 • DLC Call of the Paragons zawarte na płycie:

Zbliża się czas Trójcy, wśród niespokojnych duchów czempionów miasta Aphes zapanowało wzburzenie, a w całym mieście pojawiają się szczeliny prowadzące do Phantasmy. Hilda musi stanąć na wysokości zadania i dowieść, że jest bohaterką, która zdecyduje o losie Aphesu.

 

 

 • Nowy obszar: Phantasma.
 • 7 nowych bossów.
 • Nowy system modyfikacji broni.
 • Nowy strój: Pancerz czempiona.
 • Poznaj głębiej mityczne miasto Aphes.

 

 

Witaj w Aphes – państwie-mieście pełnym magii i cudów, inspirowanym starożytnym Rzymem i Grecją. Aphes to miejsce pełne uroku i niebezpieczeństw, od zamglonych bazarowych ulic, przez mroczne kanały i tajemnicze lasy na obrzeżach miasta, aż po otchłanie pełne błyszczących kryształów.

 

 

Wybieraj spośród licznych broni dystansowych i broni białej, łącząc je ze sobą jak tylko chcesz! System talentów pozwala ci rozwijać swój styl walki, wybierając dwie z sześciu kompletnie różnych broni: miecz z tarczą, podwójne ostrze, włócznię, miecz, laskę lub nawet magiczne bransolety. Użyj magicznej laski, by niszczyć wrogów z dużej odległości albo walcz olbrzymim młotem bojowym, by zmiażdżyć ich w bezpośredniej walce.

 

 

Aphes może oczarować cię pięknymi widokami, ale nie jest to miasto dla wrażliwych. Walcz z 60 różnymi typami potworów i zmierz się z 22 unikatowymi bossami – każdy z nich ma swoją wyjątkową mechanikę walki.

 

 

Wszystkie twoje decyzje mają znaczenie. Twoja podróż po Aphes pozwoli ci poznać prawdę o klątwie miasta. Będziesz odkrywać jego historię dzięki słuchanym rozmowom, odkrywanym dokumentom, oglądanym przerywnikom filmowym oraz dzięki dziennikowi Hildy, w którym będzie notować swoje obserwacje i szkicować.

 

 

Świat Asterigos jest pełen sekretów i nieopowiedzianych historii. Znajdź ponad 100 przedmiotów, wykonuj liczne misje poboczne i stwórz swoje dziedzictwo w trybie Nowa Gra+!

 

Cechy gry:

 • Odkrywaj wspaniałe miasto Aphes inspirowane starożytnymi rzymskimi i klasycznymi projektami greckimi.

 • Łącz i zmieniaj broń w podróży. Wyposaż dwa różne rodzaje broni jednocześnie i stań się nieprzewidywalny i zabójczy w walce.

 • Bitwa ponad 60 różnych wrogów i 22 bossów w głównej historii i ukrytych zadaniach pobocznych.

 • Zdecyduj o losie Aphes. Każda decyzja, którą podejmiesz w Asterigos, ma znaczenie i wpłynie na historię.

 • Znajdź ponad 100 przedmiotów kolekcjonerskich, wykonaj liczne zadania poboczne i wykuj swoje przeznaczenie w trybie New Game+.


18.08.2023
 


powrót
 
 
 
 

Nadchodzące tytuły

 
 

Najnowsze tytuły