LEGO® Marvel Super Heroes 2 Deluxe Edition

 

Edycja specjalna gry LEGO® Marvel Super Heroes 2.

 
 
Platforma Xbox One
Gatunek Dla dzieci
Wersja językowa lang
Data premiery 17.11.2017
Wydawca Warner Bros.
 
 

Wymagania techniczne

Konsola Xbox One

W skład edycji specjalnej wchodzi:

·       minifigurka LEGO® Giant-Man (Hank Pym) 

·       przepustka sezonowa  

 

W polskiej wersji językowej w grze można usłyszeć m.in. Pawła Małaszyńskiego (w roli Star Lorda) oraz Bartka Kwiatkowskiego, znanego z kanału Vertez. Polski dubbing można usłyszeć w najnowszym zwiastunie gry dostępnym tutaj.  

„Dzięki zupełnie nowej wielowątkowej fabule LEGO® Marvel Super Heroes 2 zawierać będzie niesamowite funkcje rozgrywki, takie jak umiejętność postaci do manipulacji czasem czy czteroosobowy rywalizacyjny tryb bitwy superbohaterów" - mówi Tom Stone, dyrektor zarządzający w TT Games. „Szeroka gama zupełnie nowych postaci z uniwersum Marvela, a także znanych bohaterów w nowych przebraniach z pewnością sprawi, że gra zachwyci zarówno fanów LEGO® oraz Marvela, jak i nowych użytkowników". 

 

 „Grupa LEGO® jest zachwycona możliwością kontynuacji przygód legendarnych postaci Marvela w zupełnie nowej odsłonie z serii LEGO®" - stwierdza Sean McEvoy, wicedyrektor ds. gier wideo w Grupie LEGO®. „Zarówno młodzi, jak i starsi fani na pewno z przyjemnością zagrają w tę nową kosmiczną sagę w uniwersum Marvela widzianym z wyjątkowej perspektywy LEGO®". „Ponieważ zależy nam na stworzeniu zachwycających gier dla fanów Marvela w każdym wieku, ponowna współpraca z niesamowitymi zespołami LEGO®, Warner Bros. Interactive Entertainment i TT Games była jedynie kwestią czasu" - rzekł Jay Ong, starszy wicedyrektor ds. gier i innowacji w Marvel Entertainment. LEGO® Marvel Super Heroes 2 przeniesie postacie z marvelowskich historii prosto do wyjątkowego świata LEGO® oferującego wiele godzin fantastycznych, oryginalnych przygód". 

 

Gracze będą musieli zmierzyć się z podróżującym w czasie Kangiem Zdobywcą w niesamowitych bitwach odbywających się w Chronopolis na przestrzeni przeróżnych epok, od starożytnego Egiptu i Dzikiego Zachodu po Saakar oraz Nowy Jork 2099 roku.

 

W przygodach tych weźmie udział cały szereg słynnych bohaterów, m.in. Kapitan Ameryka (jako kowboj), Spider-Man z roku 2099, Thor, Hulk, Strażnicy Galaktyki, Czarna Pantera, Kapitan Marvel, Doktor Strange, Zielony Goblin i dziesiątki innych superbohaterów oraz superzłoczyńców z uniwersum Marvela. Pełne humoru LEGO® odpowiedniego dla fanów w każdym wieku LEGO® Marvel Super Heroes 2 zawierać będzie tryb wieloosobowy dla czterech graczy, który pozwoli grać w kooperacji lub rywalizować z rodziną i przyjaciółmi.