Rig'n'Roll Tirowiec

 

Poczuj wolność i pokaż kto jest najsilniejszy na drodze, zobacz jak prowadzi się 18 kołowego kolosa i patrzy się na wszystkich z góry! Poczuj moc olbrzymiej amerykańskiej ciężarówki i zostań prawdziwym królem szos!

 
 
Platforma PC
Gatunek Symulacje
Wyścigi
Wersja językowa lang
Data premiery 14.10.2011
Wydawca 1C Company
 
  Rig'n'Roll Tirowiec

Wymagania techniczne

Pentium 4 2 GHz, 1 GB RAM, karta grafiki 128 MB (GeForce FX 5700 lub lepsza), Windows XP/Vista

UWAGA! Gra od teraz dostępna jest w serii NOWA Premierowa Okazja i kosztuje jedyne 39.99 PLN. Cechą charakterystyczną tej edycji jest pozostawienie premierowego wydania gry i dodanie łatwo zdejmowalnego rękawa. Dzięki temu płaca państwo cenę serii, a otrzymują premierową grę.
Premierowa Okazja. Premiera w cenie serii!Poczuj wolność i pokaż kto jest najsilniejszy na drodze, zobacz jak prowadzi się 18 kołowego kolosa i patrzy się na wszystkich z góry!


Poczuj moc olbrzymiej amerykańskiej ciężarówki i zostań prawdziwym królem szos!


Wejdź w skórę młodego kierowcy, który w 2014 roku przybywa do Kaliforni, by spełnić swoje marzenie o zostaniu królem dróg i przejęciu kalifornijskiego rynku transportu. By stać się najlepszym tirowcem i prawdziwym królem szos przejedzie tysiące mil i odwiedzi setki miast.


Tirowiec jest kontynuacją kultowych gier o ciężarówkach: Hard Truck 2: King of the Road. Tym razem gra powala dodatkowo grafiką oraz realizmem.


Gracze mogą się ścigać wiernie odwzorowanymi ciężarówkami przez tysiące mil prawdziwych kalifornijskich dróg, odwiedzając miasta od San-Francisco po San Diego, od San Jose do Los Angeles. Tirowiec dostarczy graczom niesamowitych wrażeń z jazdy istniejącymi naprawdę modelami ciężarówek!


Całkiem nowa fizyka, niesamowita grafika 3D zapiera dech w piersiach. Prawdziwi tirowcy będą walczyć ze swoimi przeciwnikami by dostarczyć towar na czas, a także brać udział w różnych wyścigach, by zyskać szacunek innych kierowców. W Tirowcu będzie można sprawdzić swoje umiejętności zarządzania, gdyż gracz stanie przed zadaniem otworzenia własnej firmy transportowej. Oprócz tego, że Tirowiec jest najbardziej innowacyjnym symulatorem jazdy tirami, ma niesamowitą fabułę, która wciągnie graczy do reszty i zaskoczy zakończeniem.


Charakterystyczne cechy:

  • Najbardziej realistyczny i rozbudowany symulator ciężarówki na rynku!
  • Niezwykle realistycznie odwzorowana jazda tirem
  • Kontynuacja kultowych gier Hard Truck i Hard Truck 2: King of the Road&.
  • Zaskakujący i niezwykle wciągający wątek fabularny
  • Ponad 12 tysięcy mil do pokonania (w grze wyskalowane do 1200 mil) i ponad 40 miast do odwiedzenia!
  • Mnóstwo różnych lokacji do odwiedzenia (motele, stacje benzynowe, bary, biura itp.)
  • Trzy tryby gry: dostawa towaru, zarządzanie i wyścig.
  • Gra wymaga dostępu do internetu przy instalacji.