Expeditions: Viking

 

Gra RPG stworzona przez studio Logic Artists we współpracy z IMGN.PRO.

 
 
Platforma PC
Gatunek Role Playing (RPG)
Wersja językowa lang
Data premiery 27.04.2017
Wydawca IMGN.PRO
 
  Expeditions: Viking

Wymagania techniczne

Intel Core 2 Quad Q9400 2.66 GHz, 4 GB RAM, 1 GB GeForce GTS 450, 12 GB HDD, Windows 7

Edycja premierowa, do wyczerpania zapasów, dostępna będzie z płytą ze ścieżką dźwiękową, skomponowaną przez Knuta Avenstroupa Haugena.


Expeditions: Viking to długo wyczekiwany sequel debiutanckiego tytułu Logic Artists - Expeditions: Conquistador. W Expeditions: Viking wcielasz się w rolę nowego wodza niewielkiej nordyckiej wioski. Umocnij swoją potęgę by przeciwstawić się spiskującym przeciwko tobie sąsiadom i wyrusz na morską wyprawę, by odkryć królestwa Wysp Brytyjskich, gdzie czeka na ciebie władza i bogactwo. Organizuj najazdy na klasztory i wioski lub załóż trasy handlowe i polityczne sojusze w trakcie swoich przygód na nordyckich ziemiach i poza nimi. Druga część serii Expeditions przedstawia czasy schyłku Ery Wikingów, w których będziesz musiał wyryć swoje imię w annałach historii. Ty zadecydujesz, czy zostaniesz Kupcem, czy Tyranem.


Główne cechy gry:
• Stwórz swojego własnego wodza Wikingów! Ukształtuj swoją postać dzięki unikalnemu systemowi rozwoju, gdzie statystyki, umiejętności i zdolności określą rolę twojego bohatera.
• Najazdy czy handel? Wikingowie byli znani nie tylko jako brutalni wojownicy, lecz również jako niezrównani handlarze. Dorobisz się fortuny za pomocą kija czy marchewki?
• Wojna i polityka: Sprzymierz się z różnymi frakcjami - Normanami, Piktami lub Anglami.
• Reputacja: Bądź świadom swoich decyzji, historia twoich czynów może sprawić, że ludzie będą się ciebie bać, ale niekoniecznie szanować.
• Zostaw po sobie ślad: W pięknej i emocjonalnej opowieści o historii nordyckiej.