Football Manager 2023

 

W FM23 nie chodzi tylko o wybranie taktyki czy tworzenie drużyny. Chodzi o to, aby podejmować wyzwania i wkraczać w nowe obszary, tworząc swój własny styl.

 
 
Platforma PC
Gatunek Symulacje
Wersja językowa lang
Data premiery 08.11.2022
Wydawca SEGA
 
 

Wymagania techniczne

wkrótce

W FM23 nie chodzi tylko o wybranie taktyki czy tworzenie drużyny. Chodzi o to, aby podejmować wyzwania i wkraczać w nowe obszary, tworząc swój własny styl.


Zanurz się w niezrównaną głębię i szczegóły, przejmując stery w swoim klubie. Dołączysz do elity, trafiając na nagłówki, zdobywając miłość oraz szacunek fanów i dominując nad rywalami.

 

FM23 stawia fanów jeszcze bliżej każdego z elementów tej pięknej gry, od kibiców wypełniających trybuny, przez skautów, zawodników, menedżerów przeciwnych drużyn, aż po nowe licencjonowane rozgrywki, takie jak Liga Mistrzów UEFA, Liga Europy UEFA i Liga Konferencji Europy UEFA.

 

Opis gry


• Znajdź klub odpowiedni dla siebie. Spełnij oczekiwania zarządu i pokonaj najlepszych w drodze do zdobycia najwyższych nagród w piłce nożnej.
• Nie tylko kontraktuj supergwiazdy, ale również je twórz. Rekrutuj mądrze z pomocą personelu pomocniczego i zapewnij swoim talentom miejsce w podstawowym składzie, aby stworzyć drużynę światowej klasy.
• Styl gry twojej drużyny zależy od ciebie. Stwórz unikalną strategię na planszy taktycznej i zapewnij sobie wielkie zwycięstwa oraz niezapomniane dni meczowe.

 

Fizyczne egzemplarze FM23 nie zawierają płyty. Zamiast tego w każdym opakowaniu znajduje się unikalny kod, który po jego zrealizowaniu umożliwia grę poprzez Steam, Epic Games lub Microsoft Store. Wymagane pobranie gry.

 

Wczesny dostęp będzie możliwy za pośrednictwem sklepów: Steam, Epic Games Store i Microsoft Store na około dwa tygodnie przed oficjalną datą premiery, a kariery dla pojedynczego gracza rozpoczęte w tym okresie będą mogły zostać przeniesione do ostatecznej wersji gry. Czas rozpoczęcia fazy wczesnego dostępu może się różnić w zależności od platformy.

  • Digital download – brak płyty w pudełku
  • Gra zawiera unikalny kod, który po zrealizowaniu umożliwia grę poprzez platformy: Steam, Epic Games, Microsoft Store
  • Wymagane darmowe konto na Steam/Epic Games/Microsoft Store
  • Kompatybilne z PC/Mac