Dying Light 2

 

Dying Light 2 to ambitna kontynuacja bestsellera, w której gracze powracają do post-apokaliptycznego świata, gdzie ludzkość została zdziesiątkowana przez zarażonych.

 
 
Platforma PC
Gatunek Akcja
Wersja językowa lang
Data premiery 2021
Wydawca Techland
 
 

Wymagania techniczne

wkrótce

Dying Light 2 to ambitna kontynuacja bestsellera, w której gracze powracają do post-apokaliptycznego świata, gdzie ludzkość została zdziesiątkowana przez zarażonych. Tytuł przedstawia jedyną w swoim rodzaju postapokaliptyczną wizję Nowych Wieków Ciemnych. To ponura i bezlitosna rzeczywistość, w której zagrożeniem są nie tylko zarażeni, lecz także ludzie, którzy cofnęli się mentalnie do średniowiecza. W tym umierającym świecie tylko przytomność umysłu, nieprzeciętne umiejętności parkourowe i biegłość w walce pozwolą Ci przetrwać do świtu. Będziesz musiał podejmować trudne decyzje i zobaczysz na własne oczy ich wielowymiarowy wpływ na Miasto, którego los spoczywa w Twoich rękach.

 

Wcielasz się w Aidena Caldwella, zarażonego ocaleńca. W tym niebezpiecznym świecie Twoja nieprzeciętna zwinność i biegłość w walce są bezcennymi atutami. Potrafisz dokonać rzeczy niemożliwych dla innych. Badasz miejsca, do których inni nie odważą się zapuścić. Możesz odmienić tę umierającą metropolię. Los Miasta leży w twoich rękach.