News - Twin Mirror w planie wydawniczym firmy

Warszawa, 21.06.2018 – Cenega, oficjalny partner BANDAI NAMCO Entertainment z przyjemnością informuje, że do planu wydawniczego naszej firmy trafiła narracyjna gra przygodowa, pt. Twin Mirror. Tytuł ukaże się w polskiej (napisy) i angielskiej wersji językowej na konsole PlayStation®4, Xbox One® oraz komputery osobiste w przyszłym roku.

Zobacz zwiastun zapowiadający grę Twin Mirror tutaj.

Twin MirrorTM to narracyjna gra przygodowa tworzona przez Bandai Namco Entertainment Europe we współpracy z DONTNOD Entertainment, czyli studio odpowiedzialne za wysoko ocenianą grę Life is StrangeTM. W tym psychologicznym thrillerze fabuła będzie napędzana decyzjami podejmowanymi przez gracza. Wraz z głównym bohaterem przeżyjemy emocjonującą podróż pełną dojrzałych motywów, takich jak powrót do domu, złamane serce, czy zmagania z dorosłością.

O grze Twin Mirror:

Twój umysł to jedyne miejsce, w którym kryje się prawda…

Samuel, 33-latek dochodzący do siebie po niedawnym rozpadzie związku, powraca do rodzinnego miasteczka – Basswood w zachodniej Wirginii – na pogrzeb najbliższego przyjaciela. Posępny i pogrążony w smutku, ma nieodparte wrażenie, że znalazł się w nieodpowiednim miejscu i w nieodpowiednim czasie… Kiedy budzi się w pokoju hotelowym z zakrwawioną koszula i całkowitą pustką w głowie na temat wydarzeń z poprzedniego wieczora, zostaje zmuszony podjąć się zawiłego śledztwa w celu odkrycia prawdy.

Cechy charakterystyczne Twin Mirror:

  • Weź udział w psychologicznym thrillerze. Spróbuj przywołać wspomnienia i poznać prawdę, badając ciemne zaułki małego miasteczka w zachodniej Wirginii.
  • Podejmij się fascynującej I emocjonującej przygody. Przygoda Sama jest również drogą do jego osobistego odkupienia – odkrycia własnego ja oraz uleczenia zranionego serca.
  • Zdecyduj o losie Sama. Każda decyzja, którą podejmiesz bądź wartości, jakimi się będziesz kierował będą miały wpływ na losy Sama i jego postrzeganie przez obywateli Basswood.

 

 21.06.2018
 


powrót
 
 
 
 

Nadchodzące tytuły

 
 

Najnowsze tytuły