News - Dziś premiera gry Kajko i Kokosz: Twierdza Czarnoksiężnika!

Firma Cenega we współpracy z Wydawnictwem Egmont ogłasza, że już dziś ma miejsce premiera gry Kajko i Kokosz: Twierdza Czarnoksiężnika. Przeznaczona na PC gra przygodowa pozwoli dzieciom i ich rodzicom wcielić się w znanych komiksowych bohaterów i rozwiązać problemy grodu Mirmiłowo.

Kajko i Kokosz: Twierdza Czarnoksiężnika to tradycyjna gra przygodowa typu point'n'click, stylem nawiązująca do klasyki gatunku, przedstawiająca nowe przygody dwójki polskich kultowych bohaterów komiksowych - Kajka i Kokosza. Każda z ponad 40 lokacji gry jest pieczołowicie malowana, by jak najlepiej oddać niezwykły charakter i styl komiksów. Potęguje to charakterystyczny dla komiksów Janusza  Christy humor, który rozbawi zarówno dzieci, jak i rodziców.

Do Mirmiłowa przybywają kupcy z zachodu, a pomiędzy nimi podstępny Hodon, który wyolbrzymiając ambicje mieszkańców próbuje osiągnąć znane tylko sobie niecne cele. Aby poznać tajemnice Hodona, jako Kajko i Kokosz gracze przemierzą dopracowany graficznie i wierny komiksowemu oryginałowi świat oraz sprawdzą się w wielu mini-grach.

Główne cechy:

  1. Bajkowa grafika idealnie oddająca klimat komiksów - ponad 40 przepięknych lokacji.
  2. Wzorowany na komiksach wielopoziomowy humor. 
  3. Klasyczna przygodówka z kultowymi bohaterami. 
  4. 15 logicznych i zręcznościowych mini gier.
  5. Gra w pełnej polskiej wersji językowej.


02.12.2011
 


powrót
 
 
 
 

Nadchodzące tytuły

 
 

Najnowsze tytuły