Tales of Berseria

 

W Tales of Berseria gracze wyruszą w podróż wcielając się w rolę Velvet, młodej kobiety, której łagodna niegdyś natura została zastąpiona przez nieustannie rosnący gniew i nienawiść.

 
 
Platforma Playstation 4
Gatunek RPG
Wersja językowa lang
Data premiery 27.01.2017
Wydawca Namco Bandai
 
  Tales of Berseria

Wymagania techniczne

System PlayStation 4

W Tales of Berseria gracze wyruszą w podróż wcielając się w rolę Velvet, młodej kobiety, której łagodna niegdyś natura została zastąpiona przez nieustannie rosnący gniew i nienawiść. Z powodu traumatycznych wydarzeń, które miały miejsce trzy lata przed wydarzeniami z gry Tales of Berseria, jej lewa dłoń została nasycona niezwykłymi mocami. Velvet w trakcie swoich podróży będzie miała okazję zobaczyć zapierające dech w piersi różnorodne krajobrazy stworzone przez uznany zespół odpowiedzialny za całą serię Tales of. Velvet napotka również na swojej drodze różnorodnych postaci, w tym młodego chłopca o imieniu Laphicet. Jeżeli Velvet określić można wcieleniem „ciemności", to Laphicet został stworzony jako obraz „światłości" i stanie się ważnym sojusznikiem głównej bohaterki.

  Zasłużeni twórcy Tales of: Mutsumi Inomata, Kosuke Fujishima, Minoru Iwamoto oraz Daigo Okumura powracają by pomóc w tworzeniu postaci, zaś znane japońskie studio animacyjne ufotable stworzy zachwycające przerywniki filmowe, zapewniając tym samym epicką i emocjonującą narrację. Dwójka ogłoszonych bohaterów, Velvet i Laphicet, zostali stworzeni kolejno przez Mutsumi Inomatę i Minoru Iwamoto.