Motorsport Manager

 

Przestań wyłącznie oglądać. Zostań menedżerem teamu i zacznij wygrywać!

 
 
Platforma PC
Gatunek Symulacje
Wersja językowa lang
Data premiery 27.03.2017
Wydawca SEGA
 
  Motorsport Manager

Wymagania techniczne

Microsoft Windows 7/8/10 (64-bit), Procesor: Intel Core 2 Duo P8700, 2.5 GHz, Pamięć: 4 GB RAM, Karta graficzna: nVIDIA GT 335M, 512Mb lub AMD Radeon HD 4670, 512Mb lub Intel HD seria 4000, DirectX 11, 16GB wolnego miejsca na dysku

Przestań wyłącznie oglądać. Zostań menedżerem teamu i zacznij wygrywać! Motorsport Manager jest szczegółowo odwzorowaną grą menedżerską na najwyższym poziomie skierowaną do fanów motoryzacji. Twoim zadaniem będzie wyszukiwanie kierowców, budowanie bolidów i podejmowanie wielu decyzji w czasie grand prix. Zanurz się w dynamiczny świat sportów motorowych!


Cechy gry:


·         Zbuduj zespół: Każdy kierowca ma swoje unikalne cechy, które wpływają na jego dyspozycję. Jakim okażesz się menedżerem -otoczyszsportowców przyjacielską atmosferą czy wprowadzisz ostry rygor?

·         Opanuj technologię: Zbuduj nowy bolid od podstaw, a następnie wynajduj nowe technologie, które zaowocują maszyną doskonałą. Sam możesz decydować o szczegółowych udoskonaleniach lub polegać na rekomendacji zespołu.

·         Wygraj wyścig: Ustal strategię testową, na rundę kwalifikacyjną i na dzień wyścigu. Zmieniaj taktykę zależnie od postępów na torze i reaguj na zmienne warunki pogodowe. Skorzystasz z wcześniejszego zjazdu do pit stopu czy będziesz ryzykował, aby nie stracić pozycji?