Hitman: Kompletny pierwszy sezon

 

HITMAN: Kompletny pierwszy sezon w wydaniu pudełkowym to wersja ze steelbookiem, oferując kompletne wydanie gry i ponad 100 godzin rozgrywki.

 
 
Platforma PC
Gatunek Akcja
Wersja językowa lang
Data premiery 31.01.2017
Wydawca Square Enix
 
  Hitman: Kompletny pierwszy sezon

Wymagania techniczne

Intel Core i5-2500K 3.3 GHz/AMD Phenom II X4 940 3.0 GHz, 8 GB RAM, grafika 2 GB GeForce GTX 660/Radeon HD 7870, Windows 7 64-bit

HITMAN: Kompletny pierwszy sezon w wydaniu pudełkowym to wersja ze steelbookiem, oferująca kompletne wydanie gry i ponad 100 godzin rozgrywki. Do dyspozycji oddane zostały wszystkie lokacje i epizody z pierwszego sezonu, poczynając od Prologu, Francji i Włoch, a kończąc na Maroko, Tajlandii, USA i Japonii. Wciel się w postać Agenta 47 i wyeliminuj wysoko postawione osoby, biorąc udział w thrillerze szpiegowskim toczącym się w świecie zabójstw na zlecenie.

„Wersja pudełkowa zawiera w sobie wszystko, czego się nauczyliśmy, dopracowaliśmy i zaktualizowaliśmy w trakcie 10-miesięcznego sezonu. To bezpośredni wynik nieustannego wkładu, procesu tworzenia i uwag od naszych fanów" - powiedział Hannes Seifert, szef studia IO Interactive. „Dla fanów, którzy wolą pudełkowe wydania, przygotowaliśmy wysokiej jakości steelbook. Dołączyliśmy również dodatkową zawartość do pobrania, która będzie udostępniona 31 stycznia i dostępna dla każdego, kto posiada tę piękną edycję fizyczną, a także cyfrową wersję „Full Experience" bądź też ulepszoną wersję cyfrową".

Dodatkowa zawartość do pobrania, która będzie udostępniona w wydaniu „HITMAN: Kompletny pierwszy sezon":

  • Zestaw 3 dodatkowych misji, w których zawarte są misje „The Icon" oraz „A House Built on Sand", a także zupełnie nowa misja „Landslide"
  • Oryginalna ścieżka dźwiękowa
  • Film pokazujący tworzenie gry „HITMAN", w którym można zobaczyć drogę, jaką przebyła gra: od pierwszej prezentacji tytułu na E3 w 2015 roku aż do cyfrowej premiery w 2016 roku
  • HITMAN Requiem Blood Money Pack, który zawiera kultowy biały garnitur, białą gumową kaczuszkę i chromowany pistolet ICA
  • Wersja na PlayStation®4 zawiera 6 dodatkowych misji z cyklu „The Sarajevo Six"


HITMAN: Kompletny pierwszy sezon zawiera wszystkie lokacje, wyzwania, okazje, kontrakty w trybie Eskalacji stworzone przez twórców gry i Kontrakty stworzone przez społeczność. Da również dostęp do wszystkich Nieuchwytnych Celów, które pojawią się po 31 stycznia.