News - Zarządzaj zespołem wyścigowym w grze Motorsport Manager. Premiera za tydzień!

20.03.2017 Warszawa - Cenega, partner dystrybucyjny firmy SEGA® Europe Ltd. w Polsce, Czechach, na Słowacji i Węgrzech przypomina, że już za tydzień, 27 marca, do sprzedaży trafi pudełkowe wydanie gry Motorsport Manager. Tytuł ukaże się w polskiej (napisy) i angielskiej wersji językowej do wyboru i umożliwi rozgrywkę zarówno na komputerach PC z Windows lub Linux, jak i Mac. Dodatkowo, gra posiada tryb umożliwiający grę na mniej wymagających laptopach - minimalne wymagania przedstawiamy na końcu informacji prasowej.

Przestań wyłącznie oglądać. Zostań menedżerem teamu i zacznij wygrywać! Motorsport Manager jest szczegółowo odwzorowaną grą menedżerską na najwyższym poziomie, skierowaną do fanów motoryzacji. Twoim zadaniem będzie wyszukiwanie kierowców, budowanie bolidów i podejmowanie wielu decyzji w czasie grand prix. Zanurz się w dynamiczny świat sportów motorowych!

 

Wydanie pudełkowe zawierać będzie wszystkie dodatki DLC, które ukazały się do tej pory oraz najnowszy dodatek wprowadzający wyścigi GT. Dodatek ten wzbogaca grę Motorsport Manager o pełne emocji zarządzanie zespołem, biorącym udział w tego typu wyścigach. Gracze będą mogli rywalizować w dwóch seriach - będącym swego rodzaju sprawdzianem umiejętności GT Challenger Series oraz prestiżowym International GT Championship. W obu seriach zostały wprowadzone nowe drużyny, kierowcy i zespoły. Ponadto, wersja pudełkowa uwzględniać będzie aktualizację pozwalającą graczom tworzyć własne drużyny oraz personalizować je własnymi kolorami, nazwami, logiem i strojami, zwiększając tym samym możliwości zarządzania nimi.


Cechy gry:


· Zbuduj zespół: Każdy kierowca ma swoje unikalne cechy, które wpływają na jego dyspozycję. Jakim okażesz się menedżerem - otoczysz sportowców przyjacielską atmosferą czy wprowadzisz ostry rygor?

· Opanuj technologię: Zbuduj nowy bolid od podstaw, a następnie wynajduj nowe technologie, które zaowocują maszyną doskonałą. Sam możesz decydować o szczegółowych udoskonaleniach lub polegać na rekomendacji zespołu.

· Wygraj wyścig: Ustal strategię testową, na rundę kwalifikacyjną i na dzień wyścigu. Zmieniaj taktykę zależnie od postępów na torze i reaguj na zmienne warunki pogodowe. Skorzystasz z wcześniejszego zjazdu do pit stopu czy będziesz ryzykował, aby nie stracić pozycji?


Minimalne wymagania systemowe:


+ Windows

 

· Microsoft Windows 7/8/10 (64-bit)

· Procesor: Intel Core 2 Duo P8700, 2.5 GHz

· Pamięć: 4 GB RAM

· Karta graficzna: nVIDIA GT 335M, 512Mb lub AMD Radeon HD 4670, 512Mb lub Intel HD seria 4000

· DirectX 11

· 16GB wolnego miejsca na dysku

 

+ Mac OS X

 

· OS X 10.10

· Procesor: Intel Core 2 Duo P8700, 2.5 GHz

· Pamięć: 4 GB RAM

· Karta graficzna: nVIDIA GeForce 9400M lub AMD Radeon HD 4670, 512Mb lub Intel HD seria 4000 

· 16GB wolnego miejsca na dysku SteamOS

 

+ Linux

 

· Ubuntu 14.04+, SteamOS

· Procesor: Intel Core 2 Duo P8700, 2.5 GHz

· Pamięć: 4 GB RAM

· Karta graficzna: nVIDIA GT 335M, 512Mb lub AMD Radeon HD 4670, 512Mb lub Intel HD seria 4000

· 16GB wolnego miejsca na dysku

 

Zamów grę przed premierą m.in. w muve.pl i sklep.gry-online.pl20.03.2017
 


powrót
 
 
 
 

Nadchodzące tytuły

 
 

Najnowsze tytuły