News - Wolfenstein II: The New Colossus na Xbox One, PlayStation 4 i PC

Bethesda Softworks® (ZeniMax® Media) oraz Cenega z przyjemnością informują, że dziś do sprzedaży trafiła gra Wolfenstein® II: The New ColossusTM wielokrotnie nagradzanego studia MachineGames. Gra dostępna jest w polskiej (napisy) i angielskiej wersji językowej na platformy Xbox One, PlayStation® 4 oraz PC. Wolfenstein II: The New Colossus wynosi akcję i chaos serii na nowy poziom. Jako B.J. „Terror-Billy" Blazkowicz gracze muszą zjednoczyć zbieraninę bojowników ruchu oporu, których łączy jeden cel: wykopanie okupantów z Ameryki!

  „W Wolfensteinie chodzi o mocną akcję, walkę oraz historię", opowiada Jens Matthies, dyrektor kreatywny ze studia MachineGames. „W The New Colossus jeszcze bardziej przesunęliśmy granice kreatywności i nie możemy się doczekać, aż gracze wezmą udział w stworzonej przez nas szalonej przygodzie".  

Wolfenstein II zabiera graczy do okupowanej Ameryki na misję zrekrutowania najśmielszych przywódców podziemia wciąż opierających się terrorowi. Gracze będą walczyć z okupantami w najbardziej znanych miejscach Ameryki, takich jak miasteczko Roswell w stanie Nowy Meksyk, znajdujący się pod kwarantanną Nowy Orlean czy zdewastowany nuklearnym wybuchem Manhattan. Wyposażeni w niesamowity arsenał broni takich jak nowy Dieselkraftwerk oraz innowacyjne umiejętności przedrą się przez legiony podrasowanych żołnierzy i übersoldatów w najbardziej oczekiwanej strzelance tego roku.  

Dostępna jest również edycja kolekcjonerska Wolfenstein II: The New Colossus z 30-centymetrową figurką bohatera gry, pogromcy zbrodniarzy, Williama Josepha „B.J." Blazkowicza w skali 1/6, zapakowaną w wyjątkowe pudełko stylizowane na lata 60. Z czterema potężnymi broniami, toporkiem i kurtką bomberką Blazkowicz jest w pełni przygotowany, aby zmobilizować ruch oporu i wyzwolić Amerykę. W limitowanej edycji kolekcjonerskiej znajduje się też długo wyczekiwana gra w wyjątkowym, metalowym pudełku oraz plakat Blitzmenscha o wymiarach 23 cm x 35 cm.   Zwiastun premierowy można obejrzeć na stronie https://www.youtube.com/watch?v=8aagkaOFr_k.   Więcej informacji na temat Wolfensteina II znajduje się na stronie www.wolfenstein.com.27.10.2017
 


powrót
 
 
 
 

Nadchodzące tytuły

 
 

Najnowsze tytuły