News - Tyranny w planie wydawniczym firmy Cenega

20.10.2016, Warszawa - Cenega, partner studia Paradox Interactive w Polsce, Czechach, Słowacji i na Węgrzech informuje, że do jej planu wydawniczego trafiła gra Tyranny. Tytuł będzie dostępny w polskiej (napisy) i angielskiej wersji językowej 10 listopada 2016 roku. Za lokalizację gry odpowiada wydawca.

Tyranny to najnowsza gra RPG w klasycznym stylu, stworzona przez mistrzów gatunku - Obsidian Entertainment (autorzy m.in. Pillars of Eternity, Fallout: New Vegas oraz Star Wars: Knights of the Old Republic II). Tytuł przeniesie graczy do oryginalnego świata fantasy, gdzie zło zwyciężyło nad dobrem, a nieliniowa fabuła postawi przed nimi wiele trudnych moralnie decyzji.


W wybranych sklepach, w cenie edycji standardowej, do wyczerpania zapasów dostępna będzie wzbogacona o dodatki edycja specjalna gry. Wydanie to ukaże się wyłącznie w nakładzie premierowym, a ilość egzemplarzy jest ograniczona. W skład edycji specjalnej wejdą:

 

1.       Etui edycji specjalnej

2.       Płyta z grą Tyranny w polskiej (napisy) i angielskiej wersji językowej

3.       Skrócona instrukcja do gry

4.       Płyta audio z 18 utworami z gry

5.       112-stronicowy kolorowy artbook z opisami 

 

W Tyranny wielka wojna dobra ze złem dobiegła już końca. Zwyciężyły siły zła pod wodzą Hegemona Kyrosa. Jego bezlitosne armie panują teraz nad światem, którego mieszkańcy muszą się odnaleźć w nowej, powojennej rzeczywistości. Zadaniem graczy będzie wzbudzać wśród poddanych lojalność, wstręt lub strach, gdy będą przemierzać świat jako oficerowie armii Kyrosa, którzy wcielają się jednocześnie w rolę sędziego i kata. Nieliniowa opowieść oferuje graczom możliwość odkrywania i zmieniania świata według swoich potrzeb, jednocześnie zachęcając do przechodzenia gry na nowo.

 

Główne cechy gry:

 

• Rozgałęziona fabuła z wyjątkową historią w oryginalnej scenerii: siły zła ostatecznie zatryumfowały nad dobrem

• Znaczące wybory: każda rozgrywka jest inna: jako oficer armii Hegemona masz władzę nad okupowanym terytorium Terasów. Czy wykorzystasz ją do przywrócenia stabilności i pozyskania lojalności poddanych? A może wolisz być przerażającym ciemiężycielem?

• Wymagające walki w stylu klasycznych RPG: charakterystyczny system z nowoczesną mechaniką i elementami audiowizualnymi

• Rozbudowana, oryginalna sceneria: zupełnie nowy świat fantasy o bogatej historii i licznych kierunkach działań   

 

Zamów teraz na muve.pl lub sklep.gry-online.pl20.10.2016
 


powrót
 
 
 
 

Nadchodzące tytuły

 
 

Najnowsze tytuły