News - Total War: WARHAMMER II w planie wydawniczym firmy Cenega

26.06.2017 Warszawa - Cenega, partner dystrybucyjny firmy SEGA® Europe Ltd. w Polsce, Czechach, na Słowacji i Węgrzech z przyjemnością informuje, że do jej planu wydawniczego trafiła nowa gra strategiczna z kultowej serii Total WarTM: WARHAMMER® II. Tytuł ukaże się 28 września, równo ze światową premierą i będzie dostępny w polskiej (napisy) i angielskiej wersji językowej na komputery PC.

W Polsce oprócz standardowego wydania, w sklepach Media Markt i Saturn dostępna będzie także Edycja Limitowana gry, zawierająca metalowe opakowanie z tłoczeniami, zestaw naklejek oraz drukowany poradnik pełen informacji ułatwiających rozpoczęcie gry nowymi frakcjami, oferujący też mnóstwo porad na temat tego jak zdobyć Wielki Wir i zwyciężać na polach bitew.


Tysiąclecia temu zgromadzenie elfich magów, stojąc w obliczu inwazji Chaosu, stworzyło ogromny magiczny wir. Miał on ściągać moc Wiatrów Magii z całego świata i wygnać hordy demonów z powrotem do Królestwa Chaosu. Teraz Wielki Wir zaczyna słabnąć, a świat staje na krawędzi zniszczenia. Potężne siły próbują uzdrowić wir i zapobiec katastrofie. Inni zaś chcą wykorzystać jego potęgę do własnych celów. Rozpoczyna się wyścig, którego zwycięzcy zadecydują o losach świata.

 

Będący drugą odsłoną trylogii Total War: WARHAMMER II da graczom nową, niesamowitą kampanię fabularną, której akcja rozgrywa się na czterech kontynentach: w Lustrii, Ulthuanie, Naggaroth i na Południowych Ziemiach. Kampania Wielkiego Wiru powoli nabiera tempa, a jej kulminacją będzie intensywny finał, całkowicie odmienny od rozgrywki z innych gier z serii Total War.

 

Grając jako jeden z 8 legendarnych lordów 4 znanych ras ze świata Warhammer Fantasy Battles, musisz wykonać serię potężnych magicznych rytuałów, które mają wzmocnić lub osłabić Wielki Wir, krzyżując jednocześnie plany wrogów. Każdy legendarny lord rozpoczyna grę w innym miejscu, a każda rasa zapewnia zupełnie nowy styl gry, wyjątkowe mechaniki, wątki fabularne, metody prowadzenia wojny, armie, potwory, domeny magii, legendarne postaci i możliwość ostrzału pola bitwy.

 

Niedługo po premierze posiadacze pierwszej części oraz Total War: WARHAMMER II otrzymają dostęp do ogromnej, nowej połączonej kampanii. Obejmować ona będzie zarówno Stary Świat, jak i Naggaroth, Lustrię, Ulthuan i Południowe Ziemie na jednej, niesamowitej mapie i pozwoli graczom rozegrać kampanię dowolną posiadaną rasą z obu gier. Jednocześnie informujemy, że wszyscy, którzy zamówią grę Total War: WARHAMMER II w przedsprzedaży lub kupią ją w pierwszym tygodniu po premierze otrzymają bonus w postaci DLC „Zestaw Ras" do pierwszej części gry. Dodatek ten będzie grywalny jeszcze przed premierą drugiej części gry, a jego zawartość zostanie ujawniona w późniejszym terminie.26.06.2017
 


powrót
 
 
 
 

Nadchodzące tytuły

 
 

Najnowsze tytuły

 • WWE 2K18 Sportowe
   
  Nintendo Switch
   
  zamów
   
   
   
 • Okami HD Przygodowe
   
  Xbox One
   
  zamów
   
   
   
 • Okami HD Przygodowe
   
  Playstation 4
   
  zamów