News - Tales of Berseria w planie wydawniczym firmy Cenega

Warszawa, 19.12.2016 - Cenega, oficjalny partner firmy BANDAI NAMCO Entertainment Europe w Polsce, Czechach, na Słowacji oraz na Węgrzech informuje, że do jej planu wydawniczego trafiła gra Tales of Berseria. Tytuł ukaże się 27 stycznia 2017 roku w angielskiej wersji językowej i będzie dostępny na konsole PlayStation®4 oraz w wersji cyfrowej na komputery PC.

W wybranych sklepach internetowych dostępna będzie także edycja kolekcjonerska, w skład której wchodzi:

 

- Gra w wersji na PlayStation®4

- Pudełko Edycji Kolekcjonerskiej

- Ekskluzywne metalowe pudełko z wizerunkiem Bienfu

- Poradnik do gry

- Artbook

- Zestaw 6 metalowych monet o średnicy 35mm

- Ścieżka dźwiękowa

 

W Tales of Berseria gracze wyruszą w podróż wcielając się w rolę Velvet, młodej kobiety, której łagodna niegdyś natura została zastąpiona przez nieustannie rosnący gniew i nienawiść. Z powodu traumatycznych wydarzeń, które miały miejsce trzy lata przed wydarzeniami z gry Tales of Berseria, jej lewa dłoń została nasycona niezwykłymi mocami. Velvet w trakcie swoich podróży będzie miała okazję zobaczyć zapierające dech w piersi różnorodne krajobrazy stworzone przez uznany zespół odpowiedzialny za całą serię Tales of. Velvet napotka również na swojej drodze różnorodnych postaci, w tym młodego chłopca o imieniu Laphicet. Jeżeli Velvet określić można wcieleniem „ciemności", to Laphicet został stworzony jako obraz „światłości" i stanie się ważnym sojusznikiem głównej bohaterki.

 

Zasłużeni twórcy Tales of: Mutsumi Inomata, Kosuke Fujishima, Minoru Iwamoto oraz Daigo Okumura powracają by pomóc w tworzeniu postaci, zaś znane japońskie studio animacyjne ufotable stworzy zachwycające przerywniki filmowe, zapewniając tym samym epicką i emocjonującą narrację. Dwójka ogłoszonych bohaterów, Velvet i Laphicet, zostali stworzeni kolejno przez Mutsumi Inomatę i Minoru Iwamoto.

 

Grę można zamawiać m.in. na muve.pl lub sklep.gry-online.pl19.12.2016
 


powrót
 
 
 
 

Nadchodzące tytuły

 
 

Najnowsze tytuły