News - Skyrim, Oblivion GOTY, Morrowind GOTY, Obcy: Izolacja, Sid Meier's Civilization V: Wydanie kompletne oraz Fallout Classic Collection od dziś w serii Pomarańczowa Kolekcja Klasyki

Warszawa, 10.11.2016 - Cenega z przyjemnością informuje, że dziś do sprzedaży trafiło 6 nowych tytułów z serii Pomarańczowa Kolekcja Klasyki: Sid Meier's Civilization V: Wydanie kompletne, Obcy: Izolacja, Fallout Classic Collection, The Elder Scrolls III: Morrowind Game of the Year Edition, The Elder Scrolls IV: Oblivion Game of the Year Edition oraz The Elder Scrolls V: Skyrim.

Sid Meier's Civilization V: Wydanie kompletne - wyjątkowy zbiór wszystkich pakietów DLC oraz dwóch dużych rozszerzeń do wielokrotnie nagradzanej gry strategicznej, Sid Meier's Civilization V. Gracz ma możliwość pokierowania aż 43 postaciami historycznymi. Dodatek Bogowie i Królowie pozwala graczom m.in. założyć pierwszy Panteon Bogów i krzewić wiarę w świecie, jak również wysyłać szpiegów do innych miast, by zawierać sojusze i kraść technologie. Z kolei dodatek  Nowy wspaniały świat wprowadza do gry polskie akcenty: postać króla Kazimierza III Wielkiego oraz legendarną polską jazdę - husarię!


Obcy: Izolacja - gra akcji tocząca się w atmosferze ciągłego strachu i śmiertelnego zagrożenia ze strony tytułowego ksenomorfa. Piętnaście lat po wydarzeniach z filmu Obcy: ósmy pasażer Nostromo Ridleya Scotta, córka Ellen Ripley - Amanda - toczy desperacką walkę o przetrwanie w trakcie misji poznania prawdy o zniknięciu matki. Słaba i nieprzygotowana bohaterka zmuszona jest szukać zasobów, improwizować i używać własnego sprytu, aby nie tylko odnieść sukces w misji, ale po prostu przeżyć.


Fallout Classic Collection - Fallout 1 i 2 to postapokaliptyczne gry RPG, które tchnęły nowe życie w ten gatunek. Dzięki systemowi SPECIAL masz możliwość tworzenia fundamentalnie różniących się od siebie postaci. Stosuj dyplomację, spryt lub brutalną siłę w konfrontacji z przeciwnikami. Dokonuj trafnych wyborów, inaczej skończysz na pustkowiach jako kolejny martwy bohater... Na miłośników strategii czeka Fallout Tactics - postakopaliptyczna gra taktyczna, w której wcielasz się w rekruta Bractwa Stali, by walczyć o czystość Pustkowi.


The Elder Scrolls III: Morrowind Game of the Year Edition - epicka gra RPG z otwartym światem, w której stworzysz swoją wymarzoną postać i wyruszysz w niezapomnianą podróż. Możesz odkrywać tajemnice głównego wątku fabularnego, bądź też skupić się na odkrywaniu przedziwnych miejsc i rozwijaniu swojej postaci w oparciu o podejmowane decyzje. Dzięki otwartej rozgrywce i możliwości interakcji ze światem, Morrowind oferuje niespotykane wrażenia płynące z gry.The Elder Scrolls III: Morrowind® Game of the Year Edition zawiera podstawową wersję gry oraz oficjalne dodatki: Bloodmoon (Przepowiednia) oraz Tribunal (Trójca).


The Elder Scrolls IV: Oblivion® Game of the Year Edition - jedna z najlepszych gier RPG wszech czasów. Zawitaj do świata z najbardziej szczegółową i żywą grafiką, jaką kiedykolwiek stworzono. Umiejętne połączenie rozgrywki bez żadnych ograniczeń oraz niespotykanej dotąd grafiki pozwala odkrywać główny wątek w dowolnym tempie lub eksplorować świat gry i stawiać przed sobą własne wyzwania. Wydanie zawiera dodatki Knights of the Nine oraz Shivering Isles, poszerzając i tak już rozległy świat Oblivion o nowe wyjątkowe zadania i zawartość gry.


The Elder Scrolls V: Skyrim - całe Tamriel znalazło się na krawędzi. Wysoki król ze Skyrim został zamordowany. Sojusze tworzą się i rozpadają w nadciągającej grze o tron. Pośród rozpoczynającego się konfliktu budzi się o wiele groźniejsze, starożytne zło. Smoki, od dawna ukryte między wierszami Pradawnych Zwojów, powróciły do Tamriel. Przyszłość Skyrim, a nawet całego Imperium, stoi pod znakiem zapytania.


POMARAŃCZOWA KOLEKCJA KLASYKI to:

 

· Najlepsze, specjalnie wyselekcjonowane tytuły.

· Ekskluzywne, charakterystyczne opakowanie zarezerwowane do tej pory dla najdroższych nośników i wydań.

· Ponownie przetestowane i poprawione polskie wersje językowe z najnowszymi patchami.

· Wyjątkowa pomarańczowa seria kultowych gier.

 

Gry można zamówić na: muve.pl lub sklep.gry-online.pl10.11.2016
 


powrót
 
 
 
 

Nadchodzące tytuły

 
 

Najnowsze tytuły