News - Pudełkowe wydanie gry Endless Space 2 w planie wydawniczym firmy Cenega

Warszawa, 18.04.2017 - Cenega, oficjalny partner firmy SEGA® EUROPE LTD w Polsce, Czechach, na Słowacji oraz na Węgrzech informuje, że do jej planu wydawniczego trafiło pudełkowe wydanie gry strategicznej, pt. Endless Space®2. Tytuł ukaże się równocześnie ze swiatową premierą, 19 maja 2017 roku w polskiej (napisy) i angielskiej wersji językowej na komputery PC. Za polską lokalizację odpowiada światowy wydawca.

 

Wydanie gry w pudełkach będzie posiadać specjalną, dodatkową zawartość:· Drukowany, dwustronny plakat w formacie A3

· Drukowane opowiadanie „Ostatni lot Szarej Sowy" przedstawiające genezę powstania statku kosmicznego, który pojawia się we wszystkich trzech grach stworzonych przez Amplitude Studios (Dungeon of the EndlessTM, Endless LegendTM oraz Endless Space® 2)

· Pełną wersję gry

 

Prezentację rozgrywki Endless Space 2 można obejrzeć tutaj.


Endless Space 2 jest turową strategią, która rozszerza znane nam z serii gier Endless uniwersum kosmiczne. Gracze mają możliwość wcielenia się w fascynującą rolę lidera, którego zadaniem jest poprowadzenie cywilizacji w całkowicie nowe, zimne otchłanie międzygwiezdnej przestrzeni. Zagraj samemu jedną z ośmiu frakcji bądź stań przeciwko swoim znajomym w ekscytującej rozgrywce.

 

Główne cechy gry:

 

· Odkrywaj tajemnicze układy gwiezdne i zgłębiaj wiedzę o pradawnych rasach

· Rozwijaj zaawansowane technologie

· Znajduj nowe formy życia, aby je zrozumieć, pozyskać lub podbić

· Projektuj swoje statki, twórz swoje floty i starannie opracowuj plany bitewne

· Zwiedzaj unikatowe układy gwiezdne oraz planety do skolonizowania dzięki zupełnie nowemu systemowi Generatora Galaktyki 19.04.2017
 


powrót
 
 
 
 

Nadchodzące tytuły

 
 

Najnowsze tytuły