News - Pudełkowa wersja Armored Warfare od dziś w sprzedaży

14.10.2016, Warszawa - Cenega, oficjalny partner firmy MY.COM w Polsce, informuje że dziś do sprzedaży trafiło pudełkowe wydanie gry sieciowej Armored Warfare stworzonej przez weteranów branży, studio Obsidian Entertainment. Gra dostępna jest w polskiej (napisy) wersji językowej. Lokalizacja została przygotowana przez wydawcę gry, firmę My.com.

Wersja cyfrowa gry przyciągnęła na świecie już 7 milionów graczy. Dzięki wersji pudełkowej możesz dołączyć do tego grona zyskując bonusy o wartości aż 150 zł! Co więcej, możesz poprowadzić do boju super nowoczesny, prototypowy polski czołg PL-01!


Armored Warfare została wydane w Polsce w niepowtarzalnej wersji, która zawiera następujące dodatki o wartości 150 zł:

 

1.       Pojazd premium BWP-1m (IV tier)

2.       60 dni konta premium

3.       1500 złota (waluta premium)

4.       2 000 000 kredytów (waluta w grze)

 

Kod znajdujący się w pudełku z grą pozwala na dodanie zawartości premium zarówno do istniejących jak i nowo utworzonych kont w grze.


Armored Warfare to zręcznościowy symulator pojazdów pancernych angażujący gracza w potyczki prowadzone na polach bitew znajdujących się na całym świecie. W grze znajduje się olbrzymia kolekcja nowoczesnych pojazdów pancernych, takich jak czołgi podstawowe, czołgi lekkie, działa samobieżne czy transportery opancerzone. Tytuł został stworzony przez weteranów branży gier, czyli legendarne studio Obsidian Entertainment znane z doskonałych i bardzo wysoko ocenianych gier.


Armored Warfare przyciąga graczy doskonałą grafiką, opartą o najnowocześniejszą technologię (Cry Engine 3), doskonałą dynamiką rozgrywki, dużymi możliwościami wyboru i personalizacji pojazdów przez graczy, oraz możliwością prowadzenia rozgrywki, zarówno w trybie PvP jak i PvE, co pozwala dostosować zabawę do poziomu umiejętności i preferencji jej uczestników - można walczyć w kooperacji z innymi graczami albo przeciw nim.

 

Najważniejsze cechy:

 

· Nowoczesne pojazdy pancerne wszystkich typów: czołgi podstawowe, czołgi lekkie, działa samobieżne, transportery opancerzone i pojazdy zwiadowcze.

· Sieciowy aspekt rozgrywki: bitwy PvP przeciw innym graczom oraz misje PvE w kooperacji przeciw sztucznej inteligencji.

· Duże możliwości wyboru rodzaju maszyn oraz ich modyfikacji pozwalające każdemu na stworzenie swojego unikalnego stylu rozgrywki i zabawy.

· Duże możliwości rozwoju w ramach 3 różnych drzewek technologicznych, oferujących ponad 100 typów różnych maszyn.

· Dodatkowy element strategiczny - opcja rozbudowy specjalnej bazy dla każdego gracza, która może oferować bonusy pozwalające użytkownikowi na szybsze zdobywanie doświadczenia i funduszy.14.10.2016
 


powrót
 
 
 
 

Nadchodzące tytuły

 
 

Najnowsze tytuły