News - Premiera zestawu gier Shenmue I & II

21.08.2018, WarszawaCenega, partner dystrybucyjny firmy SEGA® Europe Ltd. w Polsce, Czechach, na Słowacji i Węgrzech z przyjemnością informuje, że dziś, 21 sierpnia, do sprzedaży trafiła kompilacja zremastrerowanych gier akcji – Shenmue I & II. Zestaw ukazał się w angielskiej (napisy i dubbing) i japońskiej (dubbing) wersji językowej na konsole PlayStation 4 oraz Xbox One.

 

Od momentu debiutu serii, obydwie części Shenmue I & II zyskały grono zafascynowanych fanów oraz sprawiły, że cykl przez wielu uznawany jest za jedną z najlepszych gamingowych serii wszech czasów. Te, swego czasu rewolucyjne wręcz arcydzieła oddają w ręce graczy porywającą powieść o zemście – główny bohater, Ryu Hazuki, podejmuje się pomszczenia zabójstwa swego ojca oraz odkrycia tajemnicy enigmatycznego artefaktu, zwanego Dragon Mirror.


Shenmue I & II to kompilacja dwóch tytułów, pełnych oryginalnych elementów z pierwowzorów, które zdefiniowały współczesny gaming –  jak na przykład fascynujące walki jujitsu, prowadzenie dociekliwych śledztw, obecność wielu cech z gatunku RPG, jak i również rewelacyjne mini-gry. Shenmue I & II zostały osadzone w otwartym, wciągającym świecie, a akcja odbywa się w czasie rzeczywistym; realizmu dopełniają takie elementy jak cykle dnia i nocy, zmiany pogody czy otoczenie pełne ludzi, żyjących swoim życiem.

Shenmue I & II to kompletna wersja kultowych klasyków i najlepszy sposób na doświadczenie gry dostępne do tej pory. Reedycja pozostała wierna oryginałom z udoskonalonymi funkcjami, w tym skalowalną rozdzielczością ekranu, wyborem nowoczesnych lub klasycznych schematów sterowania, zaktualizowanym interfejsem użytkownika i możliwością korzystania z oryginalnych lektorów japońskich lub angielskich.21.08.2018
 


powrót
 
 
 
 

Nadchodzące tytuły

 
 

Najnowsze tytuły