News - Premiera gry Śródziemie: Cień wojny

Z przyjemnością informujemy, że od dziś, równocześnie ze światową premierą, do sprzedaży w naszym kraju trafiła gra firmy Warner Bros. Interactive Entertainment, pt. Śródziemie: Cień wojny (ang. Middle-EarthTM: Shadow of War). Tytuł jest dostępny na platformy Xbox One, PlayStation®4, PlayStation®4 Pro, komputery PC oraz Xbox One X (kiedy konsola trafi do sprzedaży) w dwóch wersjach językowych do wyboru - polskiej (napisy) oraz angielskiej. Polska lokalizacja gry została przygotowana przez firmę QLOC S.A.

Śródziemie: Cień wojny jest kontynuacją wysoko ocenianej gry Śródziemie: Cień Mordoru, która zdobyła ponad 50 różnych nagród, w tym tytuł Gry roku 2015 przyznany na corocznym prestiżowym rozdaniu nagród w branży gier komputerowych - Game Developers Choice Awards. Stworzone przez Monolilth Productions Śródziemie: Cień Wojny nawiązuje do fabuły z poprzedniej części gry, dzięki czemu powrócimy do krain Mordoru jako Talion oraz Kelebrimbor. Będziemy musieli stanąć przeciw licznym wojskom wroga oraz sprawić, aby cały Mordor zwrócił się przeciwko Czarnemu Panu - Sauronowi.   

 

Gra zbiera pozytywne oceny na całym świecie (m.in. srebrna rekomendacja Eurogamer.pl czy 95/100 od Game Informer), a średnia ocen wersji na PS4 w serwisie metacritic.com wynosi w tej chwili 85%! Zobacz najnowszy zwiastun gry.   

 

W Śródziemie: Cień Wojny gracze wchodzą w posiadanie nowego Pierścienia Mocy oaz konfrontują się z przerażającymi przeciwnikami w ekscytującej walce o Śródziemie. Gra akcji z otwartym światem wykorzystuje głośno chwalony system Nemesis. Dzięki niemu nasi przeciwnicy z biegiem czasu nabierają coraz bardziej unikalnych cech oraz umiejętności walecznych, a przede wszystkim są mniej przewidywalni w walce, na skutek doświadczenia zbieranego z konfrontacji z graczem w kolejnych starciach. Dzięki temu mocno personalizującemu systemowi, na którym funkcjonuje cały świat Mordoru, zarówno otoczenie jak i wszystkie postacie w grze są kreowane poprzez podjęte przez nas akcje oraz decyzje, w wyniku czego otrzymujemy całkowicie unikalną i dopasowaną pod nasz styl gry rozgrywkę.   

 

Wydarzenia w Śródziemie: Cień Wojny rozgrywają się w okresie czasowym pomiędzy Hobbitem a Władcą Pierścieni. Śródziemie: Cień Wojny kontynuuje wydarzenia z poprzedniej części serii, Śródziemia: Cienia Mordoru. Gracze zagłębią się w bogatszy niż dotychczas, mocniej spersonalizowany oraz bardziej obszerny świat pełen bohaterów oraz czarnych charakterów, kultowych lokacji, znanych przeciwników oraz zupełnie nowych postaci, których historia nie została jeszcze opowiedziana.   

 

Zobacz więcej na cienwojny.cenega.pl10.10.2017
 


powrót
 
 
 
 

Nadchodzące tytuły

 
 

Najnowsze tytuły