News - Premiera gry LEGO Worlds

Warszawa, 10.03.2017 - Cenega, oficjalny partner Warner Bros. Interactive Entertainment w Polsce, Czechach, na Słowacji oraz Węgrzech z przyjemnością ogłasza dziś premierę LEGO® Worlds, galaktyki fantazyjnych światów złożonych z cyfrowych klocków LEGO®, w których gracze dostają możliwość zwiedzania, odkrywania i wspólnej kreatywnej pracy. Gra jest już dostępna na systemie rozrywki PlayStation®4, Xbox One i komputery PC. Za lokalizację gry odpowiada QLOC S.A.
Zupełnie nowy zwiastun w polskiej wersji językowej dostępny jest tutaj: https://youtu.be/qrHwSnEQpLM

W LEGO® Worlds gracze wyruszają na kreatywną przygodę, by zasłużyć sobie na tytuł Architekta. Będą szukać skarbów, ukrytych w zarówno zabawnym, jak i fantastycznym wachlarzu wirtualnych miejsc. Ożywają one dla nich dzięki nieprzeliczonemu mrowiu pojazdów i stworzeń - od piernikowych ludków na słoniach przez prehistoryczne damy, które straszą niedźwiedzie polarne, po bagienne policyjne helikoptery, balony z gorącym powietrzem i arktyczne skutery śnieżne. Gracze mogą dążyć ku architektonicznej chwale, pomagając po drodze innym postaciom LEGO® - znajdując miecz dla egipskiej królowej, broniąc rybaka przez inwazją olbrzymich trolli, czy też budując cyklopowi dom. Biomy i dzieła wzrastają na wszelkie sposoby, jakie tylko wymarzy sobie gracz: czy to klocek po klocku, czy może poprzez stawianie przygotowanych już olbrzymich struktur LEGO® lub też kształtowanie i zdobienie samego krajobrazu za pomocą cudownych, stworzonych w tym celu narzędzi. Z kolei tryb sieciowy LEGO® Worlds pozwala tworzyć pomosty między światami twórców, co umożliwia wzajemne i wspólne zwiedzanie swoich włości i branie udziału w konkurencjach bądź kooperacjach tworzonych również przez graczy.

Dodatkowy pakiet zawartości do pobrania, w którym znajdą się nowe postacie, pojazdy, uzbrojenie i więcej elementów z serii LEGO® Agenci, zostanie udostępniony na systemach PlayStation® 4 i pozostanie dostępny na wyłączność przez 90 dni.
Grę można zamówić m.in. na muve.pl oraz gry-online.pl

 10.03.2017
 


powrót
 
 
 
 

Nadchodzące tytuły

 
 

Najnowsze tytuły