News - Premiera gry Frostpunk: Edycja Wiktoriańska

Warszawa, 24.04.2018Cenega, oficjalny partner 11 Bit Studios w Polsce, ma przyjemność ogłosić, że gra Frostpunk trafił dzisiaj na półki sklepowe. Tytuł jest dostępny w polskiej wersji językowej na komputery osobiste.

 

Zwiastun premierowy dostępny jest tutaj: https://youtu.be/vapuGFTHsQI

 

Więcej informacji o grze: frostpunk.cenega.pl oraz na oficjalnym fanpage’u Cenegi.

Warto przypomnieć, że nakład premierowy gry ukazał się w specjalnym limitowanym wydaniu – Edycji wiktoriańskiej. Wydanie to jest dostępne w sugerowanej cenie 109,99 PLN do wyczerpania nakładu. W skład Edycji wiktoriańskiej wchodzą:

  • Wysokiej jakości pudełko z klapką, prezentujące grafiki z gry
  • Pudełko DVD zawierające płytę z grą
  • Karta z kodem aktywacyjnym Steam
  • „New London – The Art of Frostpunk” – 56-stronicowy artbook w twardej oprawie, zawierający ogromny zbiór konceptów, szkiców i rysunków powstałych na potrzeby produkcji gry

Frostpunknowa gra twórców This War of Mine – to pierwsza gra z gatunku society survival – połączenia gry survivalowej i symulacji społeczeństwa. Mieszkańcy skutego lodem świata opracowują technologię parową, która ma pozwolić im przetrwać na obezwładniającym mrozie. Zadaniem zarządcy miasta jest dbanie zarówno o ludzi, jak i całą miejską infrastrukturę. Jego zdolności taktyczne i moralność są często wystawiane na próbę, a stworzenie zorganizowanego społeczeństwa jest prawdziwie ambitnym wyzwaniem. Optymalizacja i gospodarowanie zasobami często ścierają się tu z empatią i podejmowaniem przemyślanych decyzji. Choć zarządzanie miastem i społeczeństwem zajmuje graczowi większość czasu, w pewnym momencie konieczne stanie się odkrywanie świata zewnętrznego, co pozwoli poznać jego historię i zrozumieć obecną sytuację.

 24.04.2018
 


powrót
 
 
 
 

Nadchodzące tytuły

 
 

Najnowsze tytuły