News - Premiera gry Escapist 2

DZIŚ PREMIERA GRY THE ESCAPISTS 2 

Sequel wielokrotnie nagradzanej gry Zawiera DLC z dodatkowym więzieniem Gra w niskiej, sugerowanej cenie detalicznej   22.08.2017 Warszawa - Cenega, oficjalny partner firmy Sold-Out w Polsce z przyjemnością informuje, że dziś do sprzedaży trafiła gra The Escapists 2 - sequel wielokrotnie nagradzanej, zręcznościowej przygodówki 2D. Tytuł w angielskiej wersji językowej dostępny jest na konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Warto dodać, że gra jest dostępna w bardzo dobrej, sugerowanej cenie detalicznej 129,99 zł.

Zobacz zwiastun gry: https://youtu.be/EcW8PPzI8oU   Zaryzykuj wszystko, aby wydostać się z najlepiej strzeżonych więzień na całym świecie. Odkryj największe zakłady karne w historii serii - z licznymi piętrami, dachami, systemami wentylacyjnymi i podziemnymi tunelami. Musisz żyć zgodnie z więziennymi zasadami - stawiać się na apele, pracować i przestrzegać przepisów; jednocześnie w tajemnicy planując ucieczkę na wolność! Wydostań się z mroźnego Fortu Tundra, pociągu mknącego po pustyni, a w końcu pokonaj nawet ostateczną granicę! Cechy gry The Escapists 2:

  • Ucieknij z każdego więzienia sam lub w trybie dla wielu graczy w lokalnych oraz sieciowych trybach współpracy i rywalizacji dla nawet czterech graczy
  • Baw się w trybie dla wielu graczy online, do której możesz dołączyć kiedy zechcesz. Starannie zaplanuj i przeprowadź ucieczkę wraz z innymi więźniami - online lub lokalnie - albo po prostu dołącz do istniejącej rozgrywki i pomóż doprowadzić akcję do końca!
  • Stwórz swojego idealnego skazańca z ponad 300 opcji personalizacji
  • Skorzystaj ze specjalnego samouczka dla nowych graczy, którzy dopiero poznają życie w więzieniu
  • Zobacz 10 unikatowych, tematycznych zakładów karnych, z których należy uciec, takich jak zamarznięty Fort Tundra, pociąg mknący przez pustynię czy więzienie za ostateczną granicą!
  • Poznaj zupełnie nowy system walki, który czyni każdą więzienną bójkę jeszcze bardziej bolesną
  • DLC z dodatkowym więzieniem - The Glorious Regime

 22.08.2017
 


powrót
 
 
 
 

Nadchodzące tytuły

 
 

Najnowsze tytuły