News - Premoera gre WWE 2K18!

17.10.2017, Warszawa - Cenega, oficjalny partner 2K w Polsce, Czechach, na Słowacji oraz Węgrzech z przyjemnością informuje, że dziś, równocześnie z premierą światową, do sprzedaży w kraju trafiła gra WWE 2K18. Tytuł pojawił się w angielskiej wersji językowej na platformy PlayStation®4 oraz Xbox One. Informacja o dacie premiery gry na Nintendo Switch zostanie podana wkrótce.

Kolejna odsłona najlepszej serii gier wideo związanych z wrestlingiem - WWE 2K18 wkroczyła na ring. Wciel się w legendy wrestlingu i walcz o mistrzowskie pasy dzięki wielu trybom w grze oraz wiernie odwzorowanej rozgrywce. W sprzedaży znajduje się również WWE 2K18 Deluxe Edition na PS4 oraz Xbox One. Edycja zawiera:

  • Grę WWE 2K18 w specjalnym wydaniu Deluxe
  • Przepustkę sezonową, gwarantującą dodatkową zawartość
  • Dostęp do bonusów dostępnych w pre-orderze
  • Dodatkową zawartość cyfrową z Edycji Kolekcjonerskiej

Bądź jedyny w swoim rodzaju. Te pięć prostych słów jest w stanie wywołać różne reakcje, ale w przypadku supergwiazdy wrestlingu - Setha Rollinsa - w mistrzowski sposób opisują jego zaangażowanie, nieustraszony umysł oraz prężnie rozwijającą się karierę wrestlingową. To właśnie on znalazł się na okładce najnowszej części serii WWE - 2K18.   Kiedy w 2010 roku Seth Rollins rozpoczął swoją karierę, nie lubił podążać utartymi ścieżkami i wolał robić rzeczy po swojemu. Wielu próbowało, ale nigdy nie udało im się tego osiągnąć - Rollins był stworzony, by wyróżniać się na tle innych. Pierwszym poważnym zawirowaniem w karierze Rollinsa było zdobycie pasa mistrzowskiego w rozgrywkach NXT w 2012 i zasygnalizowanie jednocześnie wszystkim, że jest godnym przeciwnikiem, którego nie należy lekceważyć. Kolejnym przełomowym momentem był debiut w Survivor Series oraz połączenie swoich sił z gwiazdami wrestlingu - Romanem Reignsem i Deanem Ambrose, tworząc przy tym legendarną grupę, zwaną Tarczą, której głównym celem było przeciwstawienie się obecnej władzy WWE. Wraz z biegiem czasu, gdy jego kariera nabierała rozpędu, zdobył wiele wyróżnień i tytułów, w tym podwójne zwycięstwo w rozgrywkach WWE oraz tytuł mistrza Stanów Zjednoczonych. Do sukcesów należy doliczyć niedawne pokonanie Triple H we WrestleManii 33. Umieszczenie Rollinsa na okładce WWE 2K18 z pewnością jest wielkim wyróżnieniem i uhonorowaniem jego wkładu w historię wrestlingu.   Kup grę m.in. w sklepie muve.pl

 17.10.2017
 


powrót
 
 
 
 

Nadchodzące tytuły

 
 

Najnowsze tytuły