News - Polskie Symulatory - premiera nowej serii gier już jutro

10.11.2016, Warszawa - Cenega, oficjalny partner PlayWay SA w Polsce, Czechach, na Słowacji oraz Węgrzech z przyjemnością informuje, że już 11 listopada 2016 na rynku pojawi się nowa seria gier komputerowych - Polskie Symulatory. Do serii trafią gry, za którymi stoją utalentowani polscy twórcy. Symulatory te pozwolą graczom operować niezwykłymi maszynami, jednostkami i pojazdami oraz sprawdzić się w różnych zawodach i być może odkryć swoje ukryte powołanie. W serii będą regularnie ukazywały się nowe tytuły, wszystkie w polskiej wersji językowej.

Pierwsze tytuły, które pojawią się w ramach serii Polskie Symulatory to Demolka i budowa 2017 (Demolish & Build Company 2017), Wielkie statki Bałtyku 2017 (Ships 2017), Wielkie maszyny 2017 (Giant Machines 2017) oraz Roboty i drony 2017 (Robot Squad Simulator 2017). Wszystkie gry zostaną wydane w polskiej wersji językowej (napisy) na PC już 11 listopada 2016.

 

Zobacz więcej na polskiesymulatory.pl


Demolka i budowa 2017

 

Zarządzaj własną firmą budowlano-wyburzeniową!Przejmij kontrolę nad firmą budowlano-wyburzeniową. Niszcz różnorodne konstrukcję od drewnianych chatek do gigantycznych betonowych biurowców. Inwestuj zarobione pieniądze we własne projekty budowlane a następnie zgarniaj zyski z wynajmu. Kupuj maszyny i odkrywaj nowe możliwości modyfikując ich wyposażenie. Używaj specjalistycznych narzędzi ręcznych przy pracach wykończeniowych.

 

·         Różnorodne maszyny: dźwig, buldożer, koparka, walec drogowy, ciężarówka, betoniarka

•         Otwarty świat: olbrzymi, zróżnicowany teren, mnóstwo działek, obiektów, różnorodnych zleceń i wyzwań

•         Zaawansowany system demolki: wybierz maszynę i niszcz budynki

•         Zarządzanie pracownikami: zatrudniaj i zwalniaj pracowników firmy


Wielkie statki Bałtyku 2017


Wykonuj trudne misje na wodach Bałtyku!Zmierz się ze zróżnicowanymi warunkami pogodowymi: zobacz jak zmienia się otoczenie w zależności od pogody i walcz z nieobliczalną naturą. Do dyspozycji otrzymasz 3 statki specjalne: kontenerowiec, głębokomorską jednostkę konstrukcyjną oraz półzanurzalny statek transportowy. Czekają na ciebie 24 ciekawe misje na Bałtyku i innych morzach - transportuj towary, wydobywaj obiekty z dna morza, weź udział w montażu morskich instalacji.

 

·         Wydobywaj wielkogabarytowe obiekty z dna morza

•         Transportuj olbrzymie towary takie jak kontenery, elementy stacji badawczej czy wiatraki

•         Przejmij kontrolę nad załogą, by obronić statek przed piratami, pożarem i innymi niebezpieczeństwami

 

Wielkie maszyny 2017


Operuj największymi maszynami na świecie!Przejmij kontrolę nad siedmioma największymi maszynami przemysłowymi na świecie. W trakcie kampanii (14 misji) przebijesz się przez śniegi Grenlandii, przeorasz ostępy Wyoming i dotrzesz aż na słoneczną Florydę. Ciężką pracę na budowie zwieńczysz wysłaniem promu na Międzynarodową Stację Kosmiczną.

 

· Odwiedź 6 różnych lokalizacji: Grenlandię, Kanadę, Wyoming, Missouri, Florydę
• 7 największych przemysłowych maszyn na świecie: bagger, crawler, demolka, buldożer, wywrotka, koparka, żuraw samochodowy
• Kampania główna: 14 misji, połączonych w jedną historię
• Wysokiej jakości realizm: pełna, nieuproszczona symulacja fizyki wielkich maszyn

 

Roboty i drony 2017

 

Przyjmij rolę dowódcy elitarnej jednostki specjalnej!Zmierz się z ekstremalnie trudnymi zadaniami, które nie mogą być wykonane przez człowieka. Podejmij wyzwania: unikaj strażników, rozbrajaj potężne materiały wybuchowe. Wykorzystaj wyspecjalizowane, zdalnie sterowane roboty do wykonywania niebezpiecznych misji.

 

· 4 rodzaje robotów: 2 lądowe, podwodny oraz dron

• 16 misji fabularnych: wykonuj misje rozmieszczone na całym świecie

• Różne rodzaje misji: ratunkowe, szpiegowskie, eksploracyjne i militarne

• System ulepszania robotów: poprawiaj parametry maszyn i zwiększaj ich możliwości dzięki różnorodnym akcesoriom

 

Gry można zamawiać m.in. na muve.pl lub sklep.gry-online.pl.

Kolejne tytuły w serii Polskie Symulatory ukażą się w 2017 roku.10.11.2016
 


powrót
 
 
 
 

Nadchodzące tytuły

 
 

Najnowsze tytuły