News - Nowy zwiastun LEGO CITY: Tajny agent w polskiej wersji językowej

Warszawa, 02.03.2017 - Cenega, oficjalny partner Warner Bros. Interactive Entertainment w Polsce, Czechach, na Słowacji oraz Węgrzech z przyjemnością informuje, że gra LEGO® CITY: Tajny agent pojawi się 7 kwietnia 2017 roku w polskiej wersji językowej (napisy) na komputerowe systemy rozrywki PlayStation®4, konsole Xbox One®, Nintendo SwitchTM oraz komputery PC. Za lokalizację gry odpowiada QLOC S.A.

Zapraszamy do obejrzenia nowego zwiastuna o tytule Kamuflaż, który dostępny jest w polskiej wersji językowej pod tym adresem:

 

https://youtu.be/hkJf2A5vRug.


Prezentuje on bohatera gry, supergliniarza Chase'a McCaina, w jego niezliczonych sprytnych przykrywkowych przebraniach oraz nowy dwuosobowy tryb kooperacji dzięki któremu znajomi i rodzina wreszcie będą mogli wspólnie zwalczać przestępczość w otwartym świecie LEGO CITY.


LEGO CITY Tajny agent jest skierowane zarówno do fanów jak i nowicjuszy we wszystkich przedziałach wiekowych, pozwalając im na przemierzanie rozległej metropolii LEGO CITY obejmującej ponad 20 wyjątkowych dzielnic. W nich zaś: śledztwa, czekający na przyskrzynienie złodzieje samochodów, pojazdy do opanowania, złośliwi kosmici, czy też przezabawne nawiązania filmowe do wyłapania, zaginione prosiaki do ocalenia i, oczywiście, setki przydatnych przedmiotów do zebrania. Bystra, niesztampowa fabuła połączona z niepowtarzalnym humorem LEGO czyni z tego otwartego świata radosne, przezabawne doświadczenie, którego nie chcieliby przegapić ani nasi gracze, ani ich partnerzy w walce ze zbrodnią.

 

Wszystkie wspomniane zasoby można też znaleźć na portalu prasowym WBIE. Aby się tam dostać, zarejestruj się pod następującym linkiem: www.wbie-press.com

 

Grę można zamawiać przed premierą m.in. na muve.pl lub sklep.gry-online.pl.03.03.2017
 


powrót
 
 
 
 

Nadchodzące tytuły

 
 

Najnowsze tytuły