News - MX vs ATV All Out w planie wydawniczym firmy

07.05.2018, WarszawaCenega, oficjalny partner firmy THQ Nordic w Polsce, Czechach, na Słowacji oraz Węgrzech z przyjemnością informuje, że do planu wydawniczego naszej firmy trafiła kolejna część z serii gier wyścigowo – zręcznościowych – MX vs ATV All Out. Tytuł pojawi się w sprzedaży 18 maja na konsole PlayStation®4, Xbox One oraz komputery osobiste w polskiej (napisy) i angielskiej wersji językowej.

 

Ogromne otoczenie, przeogromny wachlarz pojazdów… i Ty! Wybieraj spośród terenowych motocykli, quadów czy pojazdów typu UTV! Szlifuj i doskonal swój styl jazdy oraz umiejętności, a następnie przemierzaj przeogromne otwarte światy, rywalizując z innymi graczami w różnych trybach gry! W całkowicie nowym tryb Freestyle będziesz mógł sprawdzić swoją zręczność i podjąć się walki o mistrzostwo – z klasą i szalonymi trickami. Albo idź na całość i rzuć wyzwanie innym graczom w trybie multiplayer!

 

Cechy gry MX vs ATV All Out:

  • Zagraj ze znajomym w trybie dwuosobowym na dzielonym ekranie lub w trybie online, umożliwiającym rozgrywkę nawet szesnastu graczom jednocześnie!
  • Rywalizuj w różnych trybach gry – weź udział w mistrzostwach Supercross, Nationals, Opencross,  wypróbuj wyścigi typu Waypoint, Tag I wiele innych
  • Opanuj do perfekcji szalone tricki oraz sprawdź co potrafisz w trybie freestyle
  • Ulepszaj i modyfikuj swoje pojazdy wedle własnego uznania dzięki wachlarzowi dostępnych modyfikacji
  • Kreuj swój własny styl dzięki wielu dostępnym modyfikacjom i elementom wyposażenia od licencjonowanych firm motoryzacyjnych i podejmij się rywalizacji z autentycznymi, profesjonalnymi zawodnikami z całego świata

 07.05.2018
 


powrót
 
 
 
 

Nadchodzące tytuły

 
 

Najnowsze tytuły